Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Музика

Творчiсть фастiвських музикантiв. Гурти, спiваки, спiвачки, гра на iнструментах.

Рок-концерт у Фастівському Палаці культури (частина 2). Відео ІнтерФаст

У яскравому шоу приймали участь гурти: School Band, Friend Zone, Etalon, Standoff, Negativism, а також гості з міста Біла Церква - гурт Naprolom.

Рок-концерт у Фастівському Палаці культури (частина 1). Відео ІнтерФаст

У яскравому шоу приймали участь гурти: School Band, Friend Zone, Etalon, Standoff, Negativism, а також гості з міста Біла Церква - гурт Naprolom.

Шансон парад у Фастові!

Нарешті Фастівчани дочекалися «Шансон параду»! Перед концертом мені вдалося на кілька хвилин заглянути до гримерної та поспілкуватися з учасниками концерту. Там звичайна «робоча обстановка» – співаки переодягалися, репетирували свої виступи.

Сергій Піскун – останній неодружений шансоньє Фастова

Енергійний і талановитий він встиг спробувати себе в різних іпостасях: футболіст, працівник у сфері будівництва, співак, автор текстів. Сьогодні він творить пісні у стилі шансон. Про те, як тяжко стати відомим та потрібним у сфері шоу-бізнесу Сергій відверто розповів «Веста-прес».

Гурт "Турбулентний стан": "Головне для нас – робити гарний продукт,аби це було якісно і професійно..."

На теренах відчизняного шоубізу  зароджується нова група «Турбулентний стан». Пишемо ми про них не випадково,адже гурт має фастівську «прописку».
Про історію,учасників, музику та специфічну назву ми дізнавалися від організатора концертів, продюсера та засновника фірми «Dora music»,Сергія Дорожкіна.

Спорт Фастова

RSS-материал