Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Розваги

Организация дня рождения Фастов, День народження у Фастові

Запрошуємо відсвяткувати День народження в Заміському комплексі Дубравушка. Ми візьмемо на себе всі турботи по організації свята, веселих розваг та приготуванні вишуканих смачних страв. Також можливе проведення дитячих днів народжень за участтю аніматорів. Вартість становить від 350грн/люд. + 10% за обслуговування. Детальна інформація за тел.

Ім'я: 
Ксения

баня Фастов, сауна Фастов, папариться в бане Фастов, баня на дровах Фастов, отдых Фастов

Действительно хорошая русская баня на дровах – достаточно редкое явление. Загородный комплексе «Дубравушка Club» предоставит возможность попариться в баньке и окунуться в бассейне с бодрящей водой всего от 160 грн./час при минимальном заказе на 2 часа.

Ім'я: 
Дубравушка

Дед Мороз и Снегурочка на заказ Нового года

Профессиональные аниматоры - настоящий Дед Мороз и Снегурочка ждут ваших приглашений , они сумеют сделать ваш праздник для детей дома, в садике, школах и корпоративов незабываемым,настоящим и полноценным!. Поздравительная и развлекательные Новогодние программы. Цены на праздник- от 350-500 грн.+ Проезд (оплачивается отдельно по району). Фастов и раен

Наши телефоны: (093)-775-33-63 , (067)-859-11-20

 

Ім'я: 
Иван

Веселі дні народження для ваших дітей від веселого аніматора-педагога в образі казкових героїв

Ім'я: 
Ірина

Аніматори(шахеризада,Людина-павук. пірат),клоуни з привітальними та розважальними программами на день народження ваших дітей з виїздом до вас! За необхідності-надаємо приміщення.

 вартість проведення та організація - 300 грн за год. за 2 год- 500 грн.

Ім'я: 
Ірина

Спорт Фастова

RSS-материал