Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Є борги, але є і позитивні зрушення

За останній місяць підприємствами району в цілому погашено борг на суму 85,7 тис. грн. Без змін залишаються борги економічно неактивних підприємств.

Перший заступник голови райдержадміністрації Леся Осадчук провела засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформації начальника управління Пенсійного фонду України у районі Марії Завістовської, начальника управління праці та соціального захисту населення Валентини Дюденко, директора міськрайонного центру зайнятості населення Вікторії Барабаш, керівників Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві, підприємств-боржників, представників виконавчої служби міськрайонного управління юстиції, державної податкової інспекції, районного управління агропромислового розвитку. У порядку денному розглянуто питання щодо стану виплати заробітної плати, сплати податків, страхових внесків до ПФУ, ДСЗ, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Заслухавши доповіді керівників відповідних структур, проаналізовано причини виникнення заборгованостей на підприємствах Фастівщини.

Сьогодні мова йде про борг у сумі 777,2 тис. грн. з виплати заробітної плати на трьох економічно активних підприємствах району станом на 14 квітня поточного року. У тому числі: на Триліському спиртозаводі заборговано 704,0 тис. грн.; у ТОВ “Захист-Гарант” – 47,1 тис. грн.; на підприємстві “Укрбізнесінноваційні системи” – 26,1 тис. грн.

Однак є позитивні зрушення. За останній місяць підприємствами району в цілому погашено борг на суму 85,7 тис. грн. Повністю розрахувалися зі своїми працівниками ТОВ “Фастівагрошляхбуд”, ТОВ “Агрофон”.

Без змін залишаються борги економічно неактивних підприємств (а це – 77,5 тис. грн.).

Комісія винесла рекомендації дирекції Триліського спиртового заводу щодо вирішення питання розрахунків з Пенсійним фондом, місцевим бюджетом, фондами соціального страхування, податковою службою. У тому числі запропоновано підготувати матеріали щодо порушення справи про банкрутство тривалий час недіючого СТОВ “Хлібороб”, а районному управлінню Пенсійного фонду України у районі – підготувати лист до ВАТ “Кожанське” про погашення боргів із платежів відповідних внесків.

Інф. РДА

Спорт Фастова