Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Закладено Шевченківський парк

9 квітня у селі Мала Снітинка закладено парк імені Тараса Шевченка. У цих місцях бував великий поет – у зв’язку з 195-річчям від дня його народження і проведено багатолюдний захід, в якому взяли участь голова Київської обласної ради В.В.Майбоженко, перший заступник – О.С.Качний, заступники голови облради О.І.Камлик, Л.М.Піотрович, керівник апарату обласної ради Т.Г.Жуль та працівники виконавчого апарату Київської обласної ради.

Головна ініціатива у цій справі належить Державному управлінню охорони навколишнього середовища у Київській області і безпосередньо його начальнику О.І.Чабанову.

Долучилися до благородної справи депутати, працівники апарату Фастівської районної ради та районної адміністрації під керівництвом голови ради П.Г.Куліша, голови адміністрації В.О.Хрищенюка та їхніх заступників.

У центрі села на території площею 2 га посаджено 500 дерев. У недалекому майбутньому забуяють зеленню червоний дуб, сосна, ялина, береза, горобина, цвістиме бузок.

План розташування дерев у парку розробив голова Малоснітинського осередку “Просвіта”, художник і скульптор Михайло Андрійович Дмитрів. Він пообіцяв установити в центрі погруддя Т.Г.Шевченка, витесане ним із каменю.

Дружно працювали всі учасники акції під звуки українських народних пісень, що линули із гучномовця і заповнювали село.

Спорт Фастова