Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Міськвідділ внутрішніх справ повідомляє про злочини, скоєні на території міста і району з 20 по 27 жовтня

Знову стали активними грабіжники. Якщо попереднього тижня до міськвідділу не надійшло жодної заяви про пограбування, то цього тижня у міліцейських оперативних зведеннях є аж чотири такі повідомлення. В одного із потерпілих на вулиці Героїв Прикордонників силою відібрано мобільний телефон; іншого пограбовано у під’їзді будинку №2 на цій же вулиці – двома злочинцями, які забрали у чоловіка не тільки телефон, а й гроші та вироби із золота; третій, школяр-десятикласник, втратив свій мобільник під час бійки на вулиці Соборній. Ці три пограбування вже розкрито. А ось особу зловмисника, який вирвав сумочку з мобільним телефоном та грошима з рук жінки, ще з’ясовують.

Крадії теж минулого тижня не відпочивали. Із дачного будинку в Червоній Мотовилівці зникли гроші та особисті речі господаря, з комірки біля під’їзду багатоповерхівки по вулиці Інтернаціональній у Фастові – велосипед і дещо із сантехніки, з приватного будинку по вулиці Семена Палія – музичний центр та ігрова приставка, з автомобіля, залишеного без нагляду на цій же вулиці – ноутбук. Крадіїв розшукують. А тих, хто поцупив мобільні телефони (один – із будинку в Мотовилівській Слобідці, а інший – з торгового прилавку на завокзальському ринку), працівники карного розшуку вже знайшли.

У трьох чоловіків минулого тижня, певно, дуже свербіли руки – так, що справитися з цим могли вони лише бійкою. Тож і билися. Зазнали тілесних ушкоджень мешканці Малої Офірни та Малої Снітинки (обидва – на території ферми ТОВ „Снітинка”) та мешканка Мотовилівської Слобідки (її побито просто на вулиці). Особи забіяк відомі.

Повідомлень про смерть у зведеннях міськвідділу внутрішніх справ за минулий тиждень є десять. Шестеро покійних померли вдома, один – у міському парку культури й відпочинку, один – у реанімації центральної районної лікарні, куди його було доставлено з дачі. А ще двоє пішли із життя з власної волі: 44-річний житель Клехівки повісився у садку, а 23-річний фастівчанин після сімейної сварки вистрибнув з вікна квартири на шостому поверсі.

Спорт Фастова