Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

Знову в перших рядах

Минулого тижня команда Фастівської станції юних техніків під керівництвом досвідчених педагогів Максима Петренка та Леоніда Петренка вкотре взяла участь в обласних змаганнях із судномодельного спорту (моделі довжиною 600 мм). І вже традиційно наші юні судномоделісти засвідчили свою високу технічну майстерність, виборовши в напруженій боротьбі третє місце серед одинадцяти команд.

Особисто-командна першість проводилася у семи класах моделей у старшій та молодшій вікових категоріях. Вихованець Фастівської СЮТ Назар Слабошевський у молодшій групі посів перше місце (клас моделей ЕL), а в старшій групі Максим Місюра (клас моделей ЕН-600) та Артем Бодорацький (клас моделей ЕК-600) здобули другі місця і Євген Лезунов (клас моделей ЕL-600) – третє.

Переможці особистого та командного заліків нагороджені медалями, кубками та грамотами Комунального закладу Київської обласної ради “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”. Вітаємо! І віримо, що попереду – нові перемоги!