Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Започатковано новий турнір на кубок Семена Палія.

 

 

Турнір, який народився на Фастівщині, проходив вперше в форматі Фестивалю бойових мистецтв. В смт. Борова, де в спортивному залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов турнір, з`їхались представники декількох видів бойових мистецтв: відділення ДЮСШ Фастівського району представляло такі види бойових мистецтв, як тхеквондо та панкратіон (смт. Борова), ще одна команда, КДЮСШ «Динамо» (м. Фастів) представляла панкратіон, команда ГО «Добродій» з міста Києва - рукопашний бій, та дві команди клубу змішаних єдиноборств СК«Алексіс» м. Васильків, де пропагандуються такі стилі, як бойове самбо, панкратіон та рукопашний бій.

Організаторами змагань виступили Київська обласна організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.), Фастівська районна державна адміністрація ( голова РДА  Бусєнков А.А. та директор ДЮСШ Чечко О.І.), Фастівський курінь Українського козацтва (отаман Мазуренко В.О.) та Фастівський  спортивний клуб «Доброслав» (голова ради Хоменко Ю.М.). Зі слів привітання керівників організацій і почалось свято, яке зібрало понад 70 спортсменів Фастівщини та області, на якому був презентований новий турнір, що стане щорічним, та кубок на честь славетного козацького полковника-характерника Семена Палія, що буде перехідним і за який щорічно будуть змагатись команди різних стилів бойових мистецтв Фастівщини, області, України, а в перспективі цей турнір може перерости до міжнародного з метою популяризації здорового способу життя серед молоді, бойових мистецтв та славного козацького минулого Фастівщини та України.

Спочатку різні види єдиноборств презентували свій стиль показовими виступами, а потім 5 команд-учасниць, розбиті по 15 учасників, розіграли особисто-командну першість в поєдинках за єдиними правилами, які підходять для цих стилів бойових мистецтв, що включили в себе ударну техніку та боротьбу.

В запеклій боротьбі з мінімальним відривом кубок Семена Палія завоювала команда відділення з панкратіону ДЮСШ Фастівського району, в якому займаються спортсмени спортивного клубу «Доброслав», кубок за ІІ місце турніру дістався  першій команді «ДЮСШ» Васильків, а кубок за ІІІ місце дістався також «доброславівцям», які займаються у відділенні КДЮСШ «Динамо»!

Вітаємо «доброславівців», яких підготував тренер відділень з панкратіону Чернишенко О.І. із здобуттям кубку за ІІІ місце та перехідного кубку Семена Палія, бронзових призерів турніру: фастівчан Канцидайла Артура, Мозоля Андрія, Дідківського Іллю, Малюка Єгора, Рудяка Дениса та Хуртика Дениса з смт. Борова, срібних призерів: фастівчан Гайдая Владислава, Скурського Віталія, Данилевського Олександра, Корнієнка Сергія, спортсменів з смт. Борова Дольську Богдану, Кривоносів Костянтина та Олександра та Дівотченка Іллю з с. В. Снітинка, а також чемпіонів змагань, фастівчан Боржимського Валентина, Брацлавського Владислава, Кобзаренка Костянтина, Щербакова Віталія, Шаповалова Миколу, Костецького Олексія, а також Гонтаренка Валентина з смт. Борова, Фарину Ілону та Вітовщика Сергія з с. Фастівця та Мількова Данила з с. М. Снітинка! Бажаємо першим призерам та переможцям нового та захоплюючого турніру здоров`я, сил і наснаги для нових перемог!

Організатори Фестивалю бойових мистецтв щиро вдячні за можливість проведення  турніру в чудовому спортивному залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів директору школи Наталії Василівні Григорук та начальнику відділу освіти Фастівської РДА Недогибченку І.Д., за допомогу у проведенні турніру тренеру з боротьби дзюдо Островському Олексію та всім спортсменам і батькам відділення з панкратіону смт. Борова.

 

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (1 голос)

Спорт Фастова