Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Веб-студія від порталу fastiv.in.ua

Наша веб-студія пропонує Вам інтернет-послуги зі створення сайтів будь-якої складності, від простого сайту-візитки до створення інтернет-магазину або інформаційного порталу.

Замовляючи сайт, Ви повинні знати, що це не просто новомодна іграшка. Сайт - це Ваш персональний рекламний майданчик - який інформує потенційних клієнтів про Ваші товари і послуги цілодобово. Ви можете розмістити на сайті свій прайс, інформацію про Ваші товари та послуги, Ваші контактні дані та будь-яку іншу інформацію, яку вважаєте потрібною.

Іміджева реклама - завдяки тому, що люди заходять на Ваш сайт, підвищується впізнаваність Вашого бренду і зростає популярність Вашої торгової марки.

Продажі через сайт - нескладно організувати, якщо створити свій інтернет-магазин. Це додатковий канал продажів, який допоможе вийти Вашому бізнесу на новий рівень і отримати перевагу перед конкурентами.

Довіра до Вашої компанії - на сьогодні, як показують результати багатьох досліджень, більше довіри викликають компанії, у яких є свій сайт що функціонує вже не один рік.

Якщо Вам потрібен сайт, але Ви ще не визначилися яким саме він має бути або Вам незрозумілі якісь нюанси, наші фахівці абсолютно безкоштовно нададуть відповіді на Ваші питання, дадуть консультацію і порекомендують оптимальне рішення для Вашого майбутнього сайту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами по одному з контактних телефонів або надіслати свій запит на нашу адресу електронної пошти.

Ми можемо вам запропонувати:

Створення сайту-візитки. Це, як правило, сайт з 5-6 сторінок, на якому є інформація про Ваші товари і послуги, про діяльність Вашої компанії, а також контакти і прайс.
Ціна від 1.600 грн.

Створення корпоративного сайту. Це вже складніший сайт, з кількістю сторінок від 100, на якому більш детально описані кожний товар і послуга, напрямки бізнесу компанії, є складні меню з 2 і 3 рівнем вкладеності, адреси філій, вакансії, контактна інформація і т.д.
Ціна від 2.800 грн.

Створення інтернет-магазину. Це Ваша інтернет-вітрина, яка працює на Вас в будь-який час доби. Клієнт сам вибирає товар, сам оплачує покупку. Ваша справа тільки встигати обробляти заявки. Всі інші процеси повністю автоматизовані.
Ціна від 4.000 грн.

Створення форуму, соціальної мережі. Це інтернет-ресурс для спілкування певної спільноти людей, яких об'єднує якась загальна сфера діяльності. Наприклад, форум автомобілістів або форум садоводів.
Ціна від 3.200 грн.

Створення порталу. Це джерело цінного і цікавого матеріалу з певної тематики, як правило, представленого у вигляді окремих статей.
Ціна від 4.800 грн.

В розробку сайту входить:

  • Підбір та реєстрація звучного доменного імені на 1 рік;
  • Швидкісний хостинг для розміщення Вашого сайту на 1 рік;
  • Оригінальний дизайн сайту - виконаний нашими професійними дизайнерами;
  • Розроблення необхідного функціоналу;
  • Унікальні тексти, написані нашими кращими копірайтерами.

Приклади сайтів створених нашою веб-студією:

abb-video.com.ua - сайт компанії «STUDIO A.B.B.»
ankor-home.com.ua - сайт агентства нерухомості ТОВ «Анкор-Технолоджі»
neruhomist.fastiv.in.ua - сайт агентства нерухомості «Брок-Сервіс»
buhuspeh.com.ua - сайт компанії «Бухгалтерія успіху»
kipstein.com.ua - сайт підприємства «КІПштайн»
stroisklad.com.ua - інтернет-магазин «СтройСклад»
fastiv-rada.gov.ua - сайт Фастівської міської Ради
tenis.in.ua - Український тенісний портал
onestudio.com.ua - сайт фотостудії «One studio»
berik.com.ua - сайт шлюбного агентства «Любой Каприз»
soundcompany.org.ua - сайт «Sound company»
samorozvytok.info - Всеукраїнський сайт, присвячений саморозвитку людини
typuvannia.info - сайт присвячений соціоніці, психе-йозі та методу Арканів

 

Наші контакти:

Тел.: (093) 752-46-47
         (095) 072-74-76
E-mail: fastivinua@ukr.net

Замовляйте створення сайтів лише у професіоналів своєї справи!
Цінуйте свій час і свої гроші!

Спорт Фастова