Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Вам шана й пісня, хлібороби!

У Веприківському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Незалежності України та обжинок-2013. Вони органічно поєднали в собі важливу подію державного значення та традиційне хліборобське свято, що вінчає зусилля аграріїв району зі збирання ранніх зернових культур.

Вітаючи присутніх, голова Фастівської райдержадміністрації Анатолій Бусєнков зазначив, що проголошення Незалежності держави, про що споконвіків мріяв народ України, відбулося еволюційним шляхом. Цей вибір не запозичено, не скопійовано зі шляху, який пройшли інші країни у прагненнях до свободи та незалежності. За цей час Україна сформувалася як авторитетна і впливова держава, яку визнають у світі. Цей престиж та впливовість на європейському та світовому рівні досягнуто завдяки патріотизму мільйонів наших співвітчизників. І мешканці Фастівщини доводять це конкретними справами у реалізації соціально-економічних завдань, визначених державою на регіональному рівні.

Як позначились ідеї незалежності у реаліях сьогодення, у свідомості мешканців району? Глава райдержадміністрації на таке, здавалося б, суто офіційне запитання, знайшов теплу емоційно-задушевну відповідь-одкровення, адресуючи їх учасникам святкового зібрання: “Цей історичний вибір, цей знаковий шлях ми з вами, шановні мешканці Фастівщини, бачимо у кожному домі, відчуваємо у кожному серці, він дає нам душевну наснагу та енергію примножувати трудові здобутки задля подальшого розвитку країни, зміцнення добробуту людей!”.

Голова Фастівської районної ради Володимир Іщенко зазначив у своєму вітальному виступі, що за ці роки країна добилася позитивних напрацювань у суспільно-політичній, соціально-економічній сферах. У цих здобутках є і вклад мешканців району, які проявляють високу громадянську свідомість та розуміння складності завдань, які належить вирішувати завтра.

У палітру свята органічно вписалися й урочисто-хвилюючі моменти нагородження працівників різних галузей, організацій, органів місцевого самоврядування.

За сумлінну працю та з нагоди Дня Незалежності України Подякою райдержадміністрації та ювілейною медаллю до 90-річчя Фастівського району відзначені депутат Київської обласної ради Володимир Кудряшов, директор ПП “Аскон-7” із села Триліси Анатолій Мельник, державний інспектор ветеринарної медицини у Фастівському районі Микола Сонько. Плавно, без пауз, естафета одного свята перейшла до іншого – обжинок-2013. Про завершення збирання врожаю ранніх зернових культур і, головне, про вагомі результати розповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кушнір. Середня урожайність зернових культур нинішнього року складає 42,7 центнера з гектара. Таких результатів досягнуто вперше за останні 22 роки!

Після такої багатозначної преамбули, що узагальнювала сумлінну працю й високу майстерність хліборобів Фастівщини, відбулося нагородження. Подякою департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації відзначено директора СТОВ “Перемога” Миколу Малієнка. Почесних грамот райдержадміністрації удостоєні механізатор СТОВ “Відродження” Микола Дакал, водій СТОВ “Агрофон” Сергій Дяченко, оператор з очищення зерна ВПНУБП України “Великоснітинське НДГ ім. О.В.Музиченка” Петро Лобас, керівник ТОВ “Убіс” Дмитро Мішечків, комбайнер ФГ “Хорс-КЛМ” Сергій Олексієнко, комбайнер СТОВ “Світанок” Василь Орлюк, інженер ТОВ “Убіс” Олександр Погребняк, директор ТОВ “Едельвейс” Сергій Тимошенко.

Відповідний мажорний настрій учасникам урочистостей створив запальний танок у виконанні дитячого ансамблю “Пролісок” Веприківського Будинку культури. Високий клас юних талантів майстерно доповнювали та урізноманітнювали виступи народного аматорського ансамблю “Українські народні музики”, який очолює Микола Бондар, народного аматорського вокального ансамблю “Мрія” (керівник Леонід Сівак) та ансамблю “Зарічаночка”. Задушевно звучали голоси солісток Катерини Салієнко, Ніни Петрушенко, Тетяни Верховської, які оспівували звитяжну працю українських хліборобів, красу рідного краю. Грацію східного танцю продемонструвала Оксана Жовнір.

У веселкових мереживах музики і слова брали за серце народні пісні, величні і просторі, як золотаві пшеничні поля, споконвічні й нові, заворожуючі, урочисті й веселі. А ще – гумористичні, дотепні, з “перчиком”, у яких “на горіхи” дісталося й ледарям, і гультяям, і любителям випити без міри.

Та все ж, як і годиться, на святі домінували позитивні акценти, в яких було сконцентровано шану працьовитим і сумлінним людям за їхню енергію для творення добра, готовність і вміння збагачувати рідний край звитяжною працею.

Ніна БАННІКОВА
Фото
Бориса АРХИПЕНКА

peremoga-fastiv.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова