Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

В десяточку!

На честь Дня Збройних cил України фастівські стрільці взяли участь у відкритій першості ДЮСШ №1 управління освіти міста Біла Церква та у відкритій першості РК ТСОУ і ДЮСШ «Локомотив» міста Фастова.

Змагання з кульової стрільби проходили з використаннямпневматичної та малокаліберної гвинтівки. Виконувались вправи ГП-2 та ГП-4 (20 та 40 залікових пострілів з пневматичної гвинтівки в положенні стоячи на 10м), а також МГ-2 та МГ-8 (10 та 30 залікових пострілів з малокаліберної гвинтівки в положенні лежачи на 50м).

У своїх вікових групах на змаганнях в Білій Церк­ві фастівчани виступили вдало. Золоті медалі здобули Дмитро Лукашевич та Марія Науменко; срібні – Олександр Забара й Ігор Антіпов, Дарія Тарайкіна та Руслан Гірак; бронзові – Микола Ярошенко, Дарія Тарайкіна і Дмитро Іваненко.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки у Фастові взяли участь спортсмени CК «Схід» та Центрального СК Збройних сил України з міста Києва, ДЮСШ та «Локомотив», РК ТСОУ з Фастова.

У групі 2000‑2003 р. н. найкращими стали: у стрільбі з упору – Владислав Антощенко, Владислав Мельниченко, Данило Єрохін, Віола Усенко (всі – ДЮСШ «Локомотив»); у стрільбі з руки 20 пострілів – Роман Мірошник (Київ ЦСКЗСУ), Єгор Малюк (ДЮСШУО), Микита Полтавцев, Дмитро Іваненко (всі – ДЮСШ «Локомотив»).

У групі 1998‑1999 р.н. перемогу здобули Микита Забавський та Валентина Воронова, на другому місці – Марія Науменко та Микита Васянович, на третьому – Анастасія Саржинська та Микола Ярошенко.

Серед старших спортсменів переможцями стали Марія Бабенко (Фастів РК ТСОУ) та Антон Костюшко (ДЮСШУО), який вцілив 382 очки з 400 можливих і повторив норму кандидата в майстри спорту. 2 місце вибороли Руслан Гірак (ДЮСШ «Локомотив») та Альона Вишневська (ДЮСШУО), а 3 місце завоювали Дарія Тарайкіна (ДЮСШ «Локомотив») та Кирило Ємець (ЦСКЗСУ Київ).

Переможців і призерів нагороджували: від міського відділу фізичної культури і спорту – головний спеціаліст Тетяна Косович та директор ДЮСШ «Локомотив» Святослав Хрещенюк, від РК ТСОУ – Микола Цісар та головний тренер київських стрільців, чемпіон світу, заслужений тренер України Андрій Шейкін. Нагородили спортсменів дипломами і медалями відповідних ступенів, пам’ятними призами, вимпелами.