Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Відбувся концерт учнів філії музичної школи у ЗШ №10

13 грудня у м.Фастів у приміщенні ЗШ №10 відбувся концерт учнів філії музичної школи у ЗШ №10. Вже 22 роки діти мікрорайону Завокзалля навчаються грі на фортепіано, баяні, акордеоні та співу. Школярі мають змогу після уроків у стінах рідної школи навчатися грі на інструментах, співати, вивчати музичну грамоту і музичну літературу, і не ходити для цього далеко у центр міста.

Вже стало традицією звітувати перед батьками, вчителями і учнями школи концертами з вивчених класичних творів українських та зарубіжних композиторів, виконуючи народні і популярні сучасні пісні.

Цього дня перед батьками юні музиканти показали свої творчі здобутки за перше півріччя поточного навчального року. Спочатку перед глядачами виступали учні молодших класів. Вони грали, співали невеликі музичні твори, а присутні підбадьорювали їх своїми гучними оплесками. Влада Березанська співала про зиму, Олександра Мироненко – про чарівника з казки, Еліна Семенова і Любов Маліновська на фортепіано виконали твори про курочку і світлий ранок, а Юлія Корчак – про веселого клоуна. Микита Тіщенко на баяні виконав коротеньку польку і російську народну пісню, Катя Годлевська на фортепіано та Віка Сорокопуд на акордеоні зіграли іспанське танго і молдавський танок.

Учні старших класів показали більш зрілу майстерність і виконували складні твори. Віка Явела та Валерія Касьян з почуттям виконали романси «Червоні вітрила» та «Хочу літати», а Павло Маліновський та Тая Кушнір на фортепіано зіграли твори ліричного характеру «Промінь сонця» та «Мелодію».

На завершення концерту викладачі О.В.Даубель та К.В.Горбаченко дуетом виконали українські народні пісні та відомі романси, а учні та їхні батьки захоплено аплодували виконавцям.

Музичний концертний вечір підготували і провели викладачі музичної школи О.В.Даубель та К.В.Горбаченко, завідуючий філією, який працює у ній з першого дня заснування, М.О.Цисар.

З добрими побажаннями та привітаннями зі святом Андрія і наступаючим Новим роком перед присутніми виступили директор Фастівського державного музею, почесний громадянин міста Т.В.Неліна та секретар комітету самоорганізації населення мікрорайону Завокзалля Л.М.Діденко. Т.В.Неліна у своєму виступі відзначила необхідність збереження національної культури та звичаїв нашого народу, розповіла про співпрацю музею із закладами освіти. Тетяна Вікторівна запросила учнів, їхніх батьків та вчителів на виставки до музею і подарувала всім учасникам заходу цікаву брошуру з історії рідного міста.

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова