Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Від пацанки до панянки

 Декілька тижнів тому  на каналі 1+1 стартував проект «Від пацанки до панянки». 10 дівчат у віці від 17 до 30 років вириваються із звичних для себе умов життя, щоб раз і назавжди змінитися. 9 тижнів вони проведуть у цій Школі вишуканих манер. Під наглядом суворих вчителів вони будуть намагатись змінити себе і виховати в собі справжніх леді.

            Учасниці шоу будуть боротися зі своїм колишнім «я»: шкідливими звичками, нестриманістю, «хлопчачими» манерами поведінки. Майже весь їхній час відведено на практичні заняття з етикету, мистецтва, кулінарії, флористики. Дівчат також навчатимуть правильно вдягатися і доглядати за собою, підтримувати світську бесіду і, головне, гідно поводитися за будь-яких обставин.

 Щотижня одна з учениць, яка, на думку викладачів, не бажає перетворюватися на леді, вибуває з шоу. Переможниця зможе продовжити навчання в одній з європейських шкіл або отримати грошову винагороду.

Одна з десяти дівчат, як виявилось, наша співвітчизниця – фастівчанка. Вікторія Зубрійчук, ось уже 4-ий тиждень бореться зі своїми шкідливими звичками, та намагається стати істинною леді. Із Вікиної анкети: «Сімейний стан: не одружена, дітей немає. Шкідливі звички: куріння, алкоголь. Захоплення: психологія, читання. Мрія: стати щасливою і зробити щасливими інших.» Можна було б звісно ще додати до шкідливих звичок, те що вона (як і решта 9 дівчат), крім української і російської мови, знає ще досконало мову матюків, і активно нею користується.

Читаючи анкету цих дівчат, розумієш, а чим гірші деякі наші дівчата, які так само пьють, курять, лаються в 4 поверхи, не стежать за собою і взагалі більше підходять на роль хлопчиків?!

Олена Сімейко в своєму інтерв’ю при знайомстві сказала, що йде на цей проект щоб перестати «шокати», відучиться матюкатись, і просто щоб не бачити знайомих облич (упустимо те як Олена назвала обличчя) хоча б деякий час. Вибачте, а що їй заважає робити це вдома?!Чому не можна просто взяти себе в руки і перестати лаятись, «шокати»?!  І таких як вона не мало, на жаль…

Звісно ж не всі дівчата прийшли на проект, щоб змінити своє життя, деякі вирішили просто підзаробити грошенят, деякі хочуть щоб їх по телевізору показали, а деяким просто нема чого робити.

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (5 голосов)

Коментарi

Юська
аватар: Юська
Off-line
Last seen: 6 рокiв 30 тижнi назад
З нами з: 13/09/2008
Наша землячка зайняла почесне

Наша землячка зайняла почесне 3 місце))))))

Спорт Фастова