Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Турнір пам’яті Олексія Пилипенка

22 вересня на спорткомплексі “Машинобудівник” відбувся перший футбольний турнір пам’яті видатного футбольного діяча, арбітра республіканської категорії, колишнього працівника моторовагонного депо ст. Фастів Олексія Петровича Пилипенка.

Під його керівництвом і піклуванням були виховані арбітр ФІФА Олександр Тютюн (нині – перший заступник голови Київської обласної федерації футболу), арбітри національної категорії Ігор Ярковий та Віктор Денисюк, арбітр першої категорії Едуард Михайлюк, арбітри національної та першої категорії футзалу Олексій Банасько і Олександр Могилко. Саме за ініціативи останнього, підтриманої Фастівською міською та Київською обласною федераціями футболу, і було започатковано турнір. Участь у ньому взяли команди ветеранів фастівських команд “Мотор”, “Рефрижератор” та “Олімп”.

Зігравши за круговою системою у безкомпромісній принциповій боротьбі, суперники набрали однакову кількість очок, і лише за різницею забитих та пропущених м’ячів першим переможцем турніру стала команда “Мотор” моторовагонного депо ст. Фастів, якому сорок чотири роки свого життя віддав Олексій Пилипенко. На другому місці – “Рефрижератор”, на третьому – ветерани “Олімпу”.

Символічним стало те, що турнір відбувся останнього тижня після завершення Чемпіонату міста з футболу сезону 2013 року, адже саме на його відкритті 27 травня цього року Олексій Петрович востаннє звернувся до молодих футболістів з вітальним словом та інспектував свій останній у житті матч. Від учасників турніру на могилу Олексія Пилипенка було покладено квіти, а по завершенні змагань звучали теплі слова про нього. Світла пам’ять про Олексія Петровича Пилипенка назавжди залишиться в серцях фастівських шанувальників футболу.

Фастівська міська федерація футболу

peremoga-fastiv.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова