Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Святкові вітання до 90-річчя Фастівського району

Шановні мешканці благословенної Фастівщини!

У біографії нашого району зоріє ювілейна дата – 90 років тому, 7 березня 1923 року, постановою Всесоюзного Центрального Виконавчого Комітету утворено як адміністративну одиницю Фастівський район. Чимало сумних і радісних подій відбулося на цій землі. Вабила вона своєю красою мандрівників, чарувала поетів, відкривала перед дослідниками свої надра, аби розповісти про минуле. Фастівщина віддавна стала батьківщиною для представників різних народів, які, оселяючись тут, з вірою і любов’ю створювали осередки свого суспільно-культурного існування. У них була своя релігія, але об’єднувала спільна віра у добро і справедливість. Як невід’ємна частина держави, район переживав часи, що знаковими віхами вкарбовані в українську історію, а подеколи й сам ставав епіцентром доленосних подій. Однак минулим і сучасним, долею кожного роду, кожної сім’ї він “вростав” духовними та кровними узами у долю України.

У найважчих історичних зламах вистояли сини і доньки фастівської землі, зберегли та примножили духовні національні обереги Батьківщини.

Готуючись перейти у нове десятиріччя, кожен житель має змогу замислюється над передуманим-пережитим і обов’язково визначити для себе власну життєву програму. Ми згадуємо все, що було суттєвим у стосунках з іншими людьми, і з життєвого багажу ретельно відбираємо все, що прислужиться надалі. Ми прагнемо змін на краще. І саме такі свята, як ювілеї, єднають найближчих людей, додають всім оптимізму і віри в щасливе майбуття.

Нинішнього року православний світ святкує 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Нехай духовний відсвіт батьківської віри примножує душевні сили, наповнює серця вірою в краще. Ми переконані, що тільки спільною працею зможемо реалізувати наші мрії. Тільки об’єднані спільною вірою у перемогу Добра і Справедливості ми зможемо упевнено рухатися дорогою розбудови нашого спільного дому – України.

Зичимо кожній родині Фастівщини міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту, миру, взаєморозуміння між старшим та молодшими поколіннями. Нехай завжди і у всьому буде над вами і над Фастівщиною Господнє благословення!

Фастівські районна державна адміністрація і районна ради щиро й сердечно вітають вас, шановні земляки, і ваші родини зі святом! Нехай колосяться лани житом-пшеницею під мирним блакитним небом. Нехай наш край розквітає завдяки золотим робочим рукам та народним талантам!

Анатолій БУСЄНКОВ, голова районної державної адміністрації,
Володимир ІЩЕНКО, голова районної ради

 

Шановні краяни, жителі славної Фастівщини!

Щиро вітаємо вас і ваші родини зі славним 90-річчям Фастівського району!

Для столичної області, розташованої у самому серці України, Фастівщина є одним із регіонів, де минулі десятиліття позначені величезною працею старших поколінь – захисників і будівничих нашого краю, які ростили дітей і працювали задля майбутнього держави.

Жителі сучасної Фастівщини, як представники громади Київщини, гідно зустрічають ювілей створення району. Завдяки совісній праці трудівників різних сфер та галузей не втрачено позитивних напрацювань у соціальній та економічній сферах. І нинішній рік для вас став продовженням роботи органів державної влади, місцевого самоврядування з виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і громад.

Перегортаючи нову сторінку в історії Фастівщини, ми переконані, що наступний рік в її біографії дасть старт новим звершенням, але водночас це буде можливістю повертатися думками у минуле, вивчати досвід інноваційних перетворень і “приміряти” нові підходи та напрацювання до досягнутого.

Пам’ятаймо, що держава починається із кожного з нас, а район – це часточка держави. Разом ми – сила. Віримо, що жителі Фастівщини з почуттям власної причетності до історії й сьогодення Київщини спільно берегтимуть духовні надбання краю. Адже всі ми працюємо для майбутнього розквіту Фастівщини та Київщини, для розвитку заможних, мирних і щасливих регіонів нашої держави!

Зичимо, аби у житті наших співгромадян, а особливо дітей та молоді, справжніми орієнтирами й надалі залишалися плани і мрії, що здатні об’єднувати та вести шляхом прогресивного розвитку.

Прийміть від Київської обласної державної адміністрації та обласної ради побажання міцного здоров’я, творчого натхнення, добробуту, взаєморозуміння кожному мешканцеві Фастівщини.

Анатолій ПРИСЯЖНЮК, голова Київської обласної державної адміністрації,
Олександр КАЧНИЙ, голова Київської обласної ради

 

Шановні мешканці Фастівського району!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро і сердечно вітаю всіх жителів Фастівщини з 90-ю річницею утворення Фастівського району.

Фастівщина має свій особливий колорит і шарм, багату історію та свої культурні традиції. Свято дня народження району – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене всіма, гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для звершення нових добрих справ. Воно наповнює наші серця гордістю за свою рідну землю, адже нам є чим пишатися.

Фастівський район розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим. І все це завдяки працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці жителів Фастівщини, взаєморозумінню та налагодженій конструктивній роботі на благо територіальної громади різних гілок влади. Також слід відзначити неабиякий внесок у розвиток та розбудову району представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині. Покладаємо великі сподівання на нашу молодь, якій судилося визначати долю рідного краю в майбутньому.

Звичайно, у Фастівщини, як і в усієї країни, є ще невирішені проблеми. Та вірю, що жителі району докладуть усіх зусиль для досягнення спільної мети – зробити свою рідну домівку квітучою, охайною та заможнішою. Нехай наша дорога до цього буде прямою й широкою, а вкладені зусилля принесуть гідний результат кожному.

Тож нехай наш славний район росте і процвітає, щастя та добробут живуть у кожному населеному пункті, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Бажаємо вам, жителі Фастівщини, та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, процвітання, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. Нехай у ваших домівках панують мир і злагода, а доля дарує вам добро і благополуччя, радісні дні на довгі роки.

З повагою, Галина ПОЛІЩУК, виконуюча обов’язки міського голови

peremoga-fastiv.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова