Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

СТОП курінню

          20 листопада з 10-ої по 12-у годину на привокзальній площі, в нашому славетному місті Фастові, проходила акція « СТОП куріння». Організаторами акції виступив «Рух протидії наркоманії та нарко - корупції», які не так давно (16-18 серпня) проводили акцію «СТОП наркотики».


 

           Поспілкувавшись з організаторами я була приємно вражена, не часто можна зустріти небайдужих людей. Їх діяльність направлена на боротьбу з наркотиками, палінням, алкоголізмом. І це все не тільки на папері. За великим рахунком вони виконують роботу, яку мали б виконувати інші структури, яким ми платимо податки. Вони викривають наркопритони, здають їх міліції, яка ще й не завжди хоче щось робити.

           На сьогоднішній акції організатори проводили соцопитування. Всього декілька питань, але найбільш актуальних на сьогоднішній день : 

          1)як ви ставитесь до того, що люди палять і п’ють в громадських місцях?

          2)ви проти того, що неповнолітнім продають цигарки і слабоалкогольні напої?

          3)чи хотіли б ви приєднатись до нашого Руху?           Закон прийняли про паління і вживання спиртних напоїв в громадських місцях, але щось прогресу не дуже видно. Хоча, як то кажуть Москва не відразу будувалась. Маленькими крочками може і дійдемо до прогресу.

           В плани Руху входить створення клубів для дітей та молоді, в яких вони б могли самореалізуватись в творчій діяльності, а не в стоянні на «п’ятачку» з пляшкою пива та цигаркою в зубах.

           Не можу не відмітити юнака, який на цій акції грав роль Наркоманії: чорне пальто, коса в руках, страшна маска на обличчі. Все як в житті, але наглядніше…           Акція проходила в веселому форматі, з піснями, музикою та солодощами. Кожен міг обміняти цигарки на цукерки, причому абсолютно безкоштовно. Хто зна, можливо це допоможе в майбутньому поступово перейти з цигарок на цукерки. Краще вже солоденького поїсти, ніж дим вдихати.
 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (2 голоса)

Спорт Фастова