Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Справка о прививках

ramzes73cool
аватар: ramzes73cool
Off-line
Last seen: 5 рокiв 21 тиждень назад
З нами з: 08/06/2012

Здравствуйте!!1Подскажите где в Фастове можно купить готовую справку о сделанных прививках,для поступления в школу???Цена вопроса??Спасибо!

2
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 2 (1 голос)
Bullet-13
аватар: Bullet-13
Off-line
Last seen: 4 тижнi 6 дней назад
З нами з: 07/03/2010

 Достатньо почитати Закон України, той, що самий головний, Конституцію.

Побачити, як одні закони протирічать іншим. 

Зверніться до імунолога, можливо, він допоможе з правдивою довідкою (цілком  здорових дітей зараз нема, нажаль, тож ймовірно знайдеться якесь в"яле хронічне захворювання, з яким можна налаштувати індивідуальний графік щеплень?)

В жодному разі не вступайте у конфронтацію з директором школи чи шкільною медсестрою. Вам же потрібне нормальне ставлення до вашої дитини? Поясніть по-людськи, що є закон, що зобов"язує лікарів поліклініки видати вам картку дитини, а також Закон України про неможливість примусового втручання лікарів в життя та здоров"я громадян. Як пишуть на українських форумах  про це питання, краще взяти додаткові рентгени і довідки перед походом в школу... Інтернет пістрявіє цією темою.

Я не маю дітей, але працюю в позашкіллі, з дошкільного дитинства живу без щеплень. Я вас чудово розумію, мені було раніше важко навіть вмовити імунолога прийняти мою відмову. З дітьми, напевно, ще гірше. Але ви розумієте, що частина щеплених дітей - це, по факту, заражені діти, що перенесли захворювання і виробили такий імунітет.

Коли вас приймуть до школи, слідкуйте за тим, щоб дитині не зробили щеплення без вашого відома, таке буває в нашій країні. Вашу відмову від щеплень підкріпіть підписами директора школи. 

Але прошу вас, не шукайте нелегальних шляхів вирішення цієї проблеми.

Не плодіть беззаконня далі Eye

 

 

н/д

Спорт Фастова