Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

Спортивні новини

У спортивному залі ДЮСШ управління освіти відбулися міські змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ХIV спортивних ігор учнівської молоді м.Фастова. У змаганнях взяло участь 16 команд.

За підсумками, серед команд юнаків І місце виборола НВК СЗОШ №9, ІІ місце посіла команда Ліцею і ІІІ місце – команда ЗОШ №10. Серед дівчат кращою була команда ЗОШ №1, на ІІ місці НВК СЗОШ №9 і ІІІ – ЗОШ №2. Переможці змагань серед юнаків і дівчат були нагороджені перехідними кубками управління освіти та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту, призери – грамотами.

Вітаємо переможців і призерів міських змагань.

***

6 березня у стрілецькому тирі НВК СЗОШ №9 м.Фастова відбулися традиційні змагання з кульової стрільби серед команд ЗОШ, присвячені Дню 8 Березня.

Відповідно змагалися тільки дівчатка, які в ході змагань підтвердили, що стріляти влучно вміють не тільки юнаки. За результатами змагань у командному заліку перемогла ЗОШ №2, ІІ місце у команди Ліцею і ІІІ – у ЗОШ №4. В особистому заліку кращою була представниця ЗОШ №2 Мартинюк Ірина, ІІ місце у Дзигаленко Ірини (СЗОШ №9) і ІІІ – у Новохацької Ганни (СЗОШ №9).

Переможці і призери змагань були відзначені грамотами управління освіти, медалями МРК ТСОУ, а переможець змагань отримала ще й приз від відділу з питань фізичної культури та спорту.

Автор: За інформацією управління освіти