Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Сфера обслуговування

Чомусь саме сьогодні мені захотілось поговорити про сферу обслуговування в нашому славетному місті. В мене іноді таке відчуття, що люди які працюють в цій самій сфері (продавці, консультанти і тп.) зійшли до нас просто таки з Олімпу, чи як мінімум половина з них випускники Гарварду, Оксфорду та інших прилевілегійованих місць, і звісно ж майже всі титуловані Міс Всесвіт, чи Містер Мачо. Чи то в них просто така висока самооцінка…. Не так давно заходжу на почту забрати посилку і відразу в очі кидається «дружелюбно налаштована» працівниця відділу посилок…. Такий милий погляд,а яка ласкава посмішка…Хто був у нас на почті знає про що я. Я б мабуть краще погодилась на тет-а-тет з алігатором, чим з цією милою особою. Хоча коли прийшов її знайомий молодик з шоколадкою, то «квіточка» розцвіла, розпустила бутончик, я б навіть сказала. Але потім вона помітила решту черги…..Якби поглядом можна було вбивати, ми б там мабуть згоріли заживо. З горем навпіл посилку я забрала, далі вирішила зайти в КОСМО…. І знову Боги спустились на Землю побалувати нас своєю увагою….поки знайдеш консультанта, поки допросишся допомоги. Саме яскраве мабуть, це коли за вами по п’ятам ходить охоронець. Приємно відчувати себе кримінальним авторитетом, чом би і ні, нові емоції, як то кажуть, зайвими не бувають.

            Ще є в нас крутенькі магазини з одягом… Заходиш і відразу такий фейс і дрес контроль, куди там тому крістал холу… І не доведи Господь ти в них в магазині щось приміряєш і не купиш, відразу ж цей погляд-вбивця…

            Можна довго і нудно перераховувати такі місця в нашому славетному місті. Але хочеться все таки звернутись до представників цієї еліти. Любі друзі, сфера обслуговування на то так і називається, щоб обслуговувати. Обслуговувати якісно, з посмішкою на обличчі і бажано не з перекошеним обличчям, бо вас відірвали від обговорення 356 серії Дома 2. Якщо ви вже прийшли на таку роботу, то будь ласка тримайте марку, щоб до вас було приємно звертатись, щоб кожен раз коли муситимо заходити до вас чи то в магазин, чи то на почту, в нас не виникало суіцидальних думок. Якщо вам не подобається працювати з людьми, то шукайте нову роботу, не псуйте собі і іншим нерви. Ще одне велике прохання….не грубіть пенсіонерам, так інколи вони бувають нестерпні, але майте совість, ці люди багато чого вже пережили і вони заслуговують на повагу.

            Звісно не всі такі злі і нахабні як я описала, є люди до яких приємно і в магазин зайти, і пораду попросити, побільше б таких людей, і тоді мабуть і життя б набуло трішки яскравіших барв))))

 

 

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (3 голоса)

Спорт Фастова