Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Результати Доброслава на Всеукраїнському рівні

Вітаємо "доброславівців", які відстоювали честь Київської області, Фастова, клуба та спортивних шкіл Фастівського району і "Динамо" на Чемпіонаті України з панкратіону, що проходив в м. Біла Церква 21.02.13-23.02.13р. Курмаз Владислав став двократним бронзовим призером з панкратіону в розділах граплінг ГІ /BJJ та агон, програвши в обох випадках лише діючому чемпіону України в рівній боротьбі і вигравши свої поєдинки достроково! А Ілля Шеремет, який поступився мінімально лише фіналісту змагань і зайнявши 6 місце в своїй ваговій категорії, запам"ятався і однією з найшвидших перемог на турнірі, яку отримав над неодноразовим учасником і призером Чемпіонатів України з панкратіону, досвідченим бійцем з м. Севастополя (бій тривав 13 секунд і закінчився здачею після проведення Іллею задушливого прийому ).
Слід відзначити, що з учасниками поїхала підтримати їх і група друзів та батьків, які теж внесли свою лепту в успішний виступ спортсменів.
А в складі суддівської коллегії Фастів представляв інструктор та кандидат в майстри спорту, суддя 2 категорії з панкратіону Рудяк Тимофій Ярославович, завдяки якій ці змагання проводяться на високому організаційному рівні. 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова