Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

ремонт та обслуговування ПК

           Ремонт комп'ютерів і ноутбуків м. Фастів, комп'ютерна допомога, лікування вірусів, повний спектр послуг для Вашого комп'ютера

 Майстри "Доктор ПК" займаються ремонтом та налаштуванням комп'ютерів (ПК) і ноутбуків будь-якої складності.

 

       Якщо у вас зламався комп'ютер  і немає ні часу, ні бажання його кудись везти, скористайтесь нашою послугою  ПК Майстер на дом.  Майстер надасть кваліфіковану комп'ютерну допомогу безпосередньо у вас вдома. Ви залишетесь в комфорті вдома, а ваш ПК буде відремонтований та налаштований.   Переконайтесь, що найнижчі ціни на ремонт комп'ютерів в Фастові у нас! Виїзд майстра - безкоштовний! 

       Ви мрієте про комп'ютер, але у вас не вистачає коштів на моделі, які виставлені у магазинах? Ми допоможемо вам зекономити!!! "Доктор ПК" збере вам комп'ютер на замовлення, що обійдеться для вас на 30-40% дешевше!! І ви не будете переплачувати за непотрібні функціїї свого комп'ютера.Ми працюємо без вихідних! Якщо вам необхідний терміновий ремонт комп'ютера, установка чи налаштування Windows, або вилікувати ПК від вірусів  - ми завжди раді вам допомогти!

 

Наші послуги:

 

Ремонт комп'ютерів

 Наші послуги різноманітні: настройка, оптимізація роботи комп'ютера, збільшення продуктивності, ремонт ноутбуків та іншої комп'ютерної техніки на дому та в офісах Фастова. Фахівці "Доктора ПК" в короткі терміни проведуть  діагностику комп'ютера, відремонтують комп'ютер будь-якої складності.
 Якщо ви не может ввімкнути чи вимкнути  комп'ютер, екран потемнів, щось гуде всередині системного блоку, чи при завантаженні системи з'являється синій екран - зверніться до нас і ми швидко вирішимо цю проблему!


 

 

 Ремонт ноутбуків

 

Налаштування ноутбука, ремонт, оптимізація, збільшення продуктивності, установка та налаштування Windows, підбір драйверів та програмного забезпечення, діагностика несправностей та усуненняє їх, установка всіх програм та багато іншого.Лікування вірусів

Робота на комп'ютері на сьогодні неможлива без антивірусної програми, адже підхопити вірус ви можете практично з будь-якого джерела або носія і наслідки можуть бути дуже серйозні. Майстри "Доктора ПК" проведуть діагностику комп'ютера на наявність вірусів, швидко видалять їх та встановлять надійну захисну програму для подальшої роботи.

Навіть якщо шкідлива програма все-таки завдала вам невиправної шкоди, наші майстри зможуть все виправити.

 
Налаштування операційної системи

Ми допоможемо налаштувати операційну систему будь-якої версії. Тепер для того, щоб налаштувати Windows, достатньо лише зателефонувати нам. Крім налаштування операційної системи, ми також займаємося її оптимізацією.
 Якщо ваш комп'ютер гальмує, самостійно вимикається, дуже довго завантажується - можливо ще не все втрачено. 
Спеціаліст допоможе вам відновити операційну систему без серйозних втрат. Ремонт комп'ютерів не завжди має на увазі під собою усунення апаратної несправності! Часом досить просто натиснути потрібні кнопки ...

 


Підключення та налаштування Інтернет

 порадить вам з вибором провайдера,

проведе підключення до Інтернету,

налаштує комп'ютер на правильну роботу у мережі

та встановить всі потрібні програми.

 

Установка програмного забезпечення

Ми пропонуємо вам йти в ногу з часом і використовувати новітнє програмне забезпечення. Фахівець встановить необхідну програму (офісні програми, антивірус, програми для прискорення комп'ютера, архіватори, відео-кодеки і багато чого іншого) або цілий програмний пакет, налаштують його під ваші вимоги і проведуть консультацію по подальшому використанню.

 

Обслуговування комп'ютерної техніки

Установка, підключення, підбір драйверів і настроювання: принтерів, сканерів, копірів, оргтехніки, комп'ютерних комплектуючих. Діагностика та усунення несправностей в роботі комп'ютерної техніки на дому. Дрібний ремонт комп'ютерної техніки прямо на місці.

 

Відновлення даних
Ми допоможемо вам відновити втрачені в результаті збою дані з жорстких, гнучких, флеш-накопичувачів. Відновимо інформацію, втрачену внаслідок випадкового видалення. Навіть якщо накопичувач відформатовано - ще не все втрачено! Майстер надасть вам комп'ютерну допомогу з відновлення даних.
 Також забезпечуємо безпеку ваших даних.
 Фахівці компанії якісно проведуть антивірусну чистку комп'ютера і проконсультують вас про їх подальше використання.
 Обмежуємо права доступу до інформації, ставимо паролі на папки, робимо документи невидимими для інших користувачів.

 


Модернізація комп'ютера


Технології стрімко розвиваються і комп'ютер, який ще вчора вважався потужним і продуктивним - сьогодні вже безнадійно застарів. Ми пропонуємо вам комп'ютерну допомогу з модернізації вашого стаціонарного комп'ютера або мобільного ноутбука.Фахівці компанії замінять застарілі комплектуючі на нові, що дасть абсолютно нове життя вашого комп'ютера. Ви обов'язково відчуєте прискорення в його роботі. Модернізація комп'ютера - це, перш за все грамотний підбір комплектуючих. Довіртеся професіоналам!
  Установка нового обладнання супроводжується підбором якісних драйверів, настроюванням вузлів комп'ютера. 
В окремих випадках може знадобитися дрібний ремонт комп'ютера, що теж з легкістю виконають наші майстри.

 

 

Збірка комп'ютерів

Хочете працювати за комп'ютером? Хочете грати в комп'ютерні ігри? Хочете писати музику або створювати фільми на комп'ютері? Варіантів багато, а якій вибрати щоб і потреби задовольнити і гаманець свій не зовсім вже спустошити? Запитайте у нас! Ми допоможемо вам на всіх стадіях придбання вашого електронного друга. Вам достатньо сформулювати свої потреби від комп'ютера, а наші фахівці  самі підберуть необхідну конфігурацію, замовлять комплектуючі, проведуть зборку комп'ютера і налаштують всі його вузли. При необхідності буде виконана установка драйверів і всього необхідного програмного забезпечення!
 Хочете ноутбук? 
Немає проблем! Ми допоможемо вам підібрати ноутбук, грунтуючись на ваших фінансових можливостях і потребах в характеристиках ноутбука.

 

 

063-583-94-45

096-194-27-57 

 ремонт компьютеров Фастов, настройка компьютеров Фастов, настройка пк фастов, налаштування комп'ютерів Фастів, ремонт комп'ютерів Фастів, Лечение вирусов Фастов, настройка установка  Windows Фастов, Диагностика компьютера Фастов,  настройка принтера Фастов, установка драйверов Фастов, Настройка Интернета Фастов 


                                                                                                                

 

Спорт Фастова