Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

ПЕРШЕ ЗОЛОТО З ПАНКРАТІОНУ ДЛЯ ФАСТОВА ТА РАЙОНУ.

 

       Панкратіон (давньогрецький рукопашний бій) розвивається на Фастівщині в двох спортивних клубах Фастова «Каскад» та «Доброслав» та у відділеннях ДЮСШ Фастівського району та КДЮСШ «Динамо» Київської області вже декілька років. І на останньому Чемпіонаті України, що проходив у м. Севастополь з цього складного, древнього (був включений в програму Олімпійських ігор ще в 648 році до нашої єри) та видовищного виду спорту перше золото  для Фастівщини за ці роки завоювала маленька тендітна дівчинка з с. Фастівець, спортсменка ДЮСШ Фастівського району та спортивного клубу «Доброслав», учениця Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Фарина Ілона, яка ввійшла в збірну Київської області разом ще з сімома найсильнішими в області своїми одноклубниками.

            Її перемога на турнірі надихнула її товаришів і вони вибороли ще три медалі: бронзовими призерами стали спортсмени ДЮСШ Фастівського району та СК «Доброслав», учень СЗОШ  № 9 Мільков Данило та учень Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лунін Антон, а срібло здобув "доброславівець" та спортсмен КДЮСШ "Динамо", учень ЗОШ № 4  Корнієнко Сергій. Спортсменів підготував тренер відділень з панкратіону Чернишенко О.І.

            Ці перемоги допомогли збірній Київської області здобути командний кубок  за друге місце серед всіх областей, які приймали участь в змаганнях!

            Вітаємо всю команду з успішним виступом на своїх перших змаганнях такого рівня та від всіх дітей та батьків щиро дякуємо за допомогу у відрядження команди до м. Севастополя Фастівську районну адміністрацію ( голова РДА Бусєнков А.А. та директор ДЮСШ Чечко О.І.), Київську обласну організацію ФСТ «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.) та керівництво спортивного клубу «Доброслав» (голова ради Хоменко Ю.М.).

 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова