Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Перша школа – чемпіон!

Кубок шкільного футболу Фастова у 1 школи! І, як не дивно, 2 місце у 2‑ої, а 3 – у 3‑ої. Це не містика, це був дійсно крутий турнір з яскравим фіналом!

Слова Ігоря Кириченка коротко, але палко схарактеризували перебіг ігор: «Вісім шкіл, надзвичайні емоції, справжня чоловіча боротьба, жага до перемоги! Кубок шкільного футболу в місті не проводився останніх чотири роки. Колись я сам жив цими емоціями – в «сірі дев’яності», й то був промінь світла, який повернувся разом з цими дітьми».

Хочеться також відзначити кращого бомбардира турніру – учня ЗОШ № 1 – Дмитра Лігатора. Майстерність хлопця попадати у ворота заслуговує вищих похвал – так тримати!

Вітаємо переможців, дякуємо організаторам (АДФФ: Віктору Барчіну, Олексію Фісенку, Володимиру Беляєву, Андрію Дацюку; депутатам Фастівської міської ради: Олександру Попку, Валерію Довгополу; громадським активістам: Ігорю Кириченку й Олександру Лясоті; начальнику управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Тетяні Хмельницькій, відповідальному за фізичне виховання та спорт Миколу Дятлу, директору ДЮСШ «Локомотив» Борису Свириденку) і педагогам шкіл-учасників! У ці сірі дощові дні ви подарували нашому місту позитив і світло.

Автор: Ірина Чередниченко

http://www.news.blitz.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова