Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

Першість з міні-футболу “Укррефтрансу”

Майже місяць – із 16 вересня до 22 жовтня – на спортивному майданчику Центру “Укррефтранс” проходили змагання з міні-футболу серед працівників підприємства у залік 13-ї Спартакіади. Десять команд, які були розбиті на дві групи, зіграли між собою в одне коло, після чого по дві кращі команди вийшли у півфінал, а решта продовжили змагання у стикових матчах.

За результатами півфіналів визначилися команди, які розіграли призові місця. В матчі за третє місце боротьба точилася тільки в першому таймі (3:2 на користь футболістів із заготівельного цеху). У другому ж таймі досвідченим, але у віці гравцям-електрикам Віталію Ліпському, Євгену Чернецькому, Сергію Бургелу та майстру цеха Миколі Пащенку забракло сил у протистоянні з молодими хлопцями на чолі із Сергієм Кривошеєм та Русланом Коломійцем. У підсумку – 9:3 на користь команди заготівельного цеху, яка й посіла третє місце.

Фінальна гра між командами вагоноскладального цеху та апарату управління стала справжньою окрасою всього турніру. В ній були й емоції гравців та вболівальників, і непередбачуваний сюжет розвитку гри, і справжня чоловіча боротьба учасників матчу, які за будь-яких обставин демонстрували бажання перемогти. Коли після першого тайму рахунок був 3:0 на користь вагоноскладального цеху, а на початку другого став 4:0, мало хто сумнівався у кінцевому результаті. Впевнена, лідерська гра майстра цеху Сергія Савченка, самовідданий захист воріт голкіпера Олександра Паламарчука давала підстави прихильникам вагоноскладальників вірити в перемогу. Але завдяки неймовірним зусиллям гравців команди апарату управління та майстерності Володимира Богданова та Дмитра Трояна, які забили по два м’ячі, рахунок зустрічі зрівнявся. А на куражі після такого “камбеку” управлінці на останніх секундах матчу забили переможний гол і стали чемпіонами ДП УДЦЗРП “Укррефтранс”.

Едуард МИХАЙЛЮК, інструктор-методист з фізичної культури та спорту ДП УДЦЗРП “Укррефтранс”