Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Онищук таки продалася «регіоналу» Поплавскому?

Ще на початку передвиборчої кампанії чимало ЗМІ сповістили про появу на 91 виборчому окрузі «клону» кандидата в народні депутати Михайла Михайловича Поплавського. «Клонований кандидат» має також прізвище Поплавський але, на відміну від ректора Університету культури звати його Володимир Юрійович.

Для чого його зареєстрували?, - запитаєте ви. Ціль проста. Вказаний кандидат (Поплавський Володимир Юрійович) мав «відтягувати» голоси у Поплавського Михайла Михайловича (що є, фактично, кандидатом від Партії Регіонів), аби зменшити його шанси на проходження до Парламенту. Адже, багато із виборців могли переплутати та віддати свої голоси за псевдо-Поплавського.

ЗМІ довго не могли з’ясувати, хто саме застосував дану передвиборчу технологію. Одні вказували на Віктора Бойка, інші на одного із кандидатів від Опозиції.

Однак, все прояснилося після формування дільничних виборчих комісій. Виявляється, що майже всі включені від «клону Поплавського» члени дільничних виборчих комісій (біля 95%), працюють на пивзаводі «Зіберт», який очолює інший кандидат в депутати по цьому ж виборчому окрузі Онищук Любов Іванівна. Тобто, стало ясно, що «клонований» претендент на «тепленьке» місце у парламенті повністю підконтрольний пані Онищук і саме вона була ініціатором його реєстрації.

До речі, Любов Онищук позиціонує себе, як кандидат від Об’єднаної Опозиції, хоча її вже давно підозрюють у змові із Партією Регіонів (читайте попередні повідомлення в блогах).

Ще одним доказом її співпраці із Регіоналами стало нещодавнє зняття «клону Поплавського» з передвиборчих перегонів. Виходить, Онищук зрозумівши, що вона вже не виграє вибори (бо її рейтинги ринули вниз), вирішила заробити грошенят провівши Поплавського до парламенту. Саме тому на прохання Поплавського і зняла із перегонів Поплавського Володимира Юрійовича, аби той не відібрав бодай один голос від нового «політичного партнера». Скільки отримала Онищук за таку послугу? Поки що невідомо.

Тільки от тепер Онищук не оминає жодної можливості покритикувати свого колегу по Опозиції – Руслана Сольвара. А про нібито «запеклого політичного ворога», кандидата від Партії Регіонів Поплавського ані пари з уст. Жодної критики, чи бодай згадування.

От і виходить, що Онищук не тільки зняла «клона Поплавського» із передвиборчих перегонів підвищуючи шанси проходження Михайла Поплавського. Але й заходилася «очорняти» основного конкурента «юного орла Партії Регіонів» - Руслана Сольвара.

 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова