Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

О.М.Пеньковий провів робочу зустріч з керівниками громадських організацій

06 вересня у м.Фастів міський голова О.М.Пеньковий провів робочу зустріч з керівниками громадських організацій: міськрайонна організація інвалідів «Союз Чорнобиль» в Київській області, організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, міська організація ветеранів України, Товариство жінок м.Фастова, Фастівська міська єврейська громада.

О.М.Пеньковий цікавився діяльністю організацій, їхніми проблемами, у вирішенні яких могла б допомогти міська влада. Міський голова наголосив на тому, що керівництво міста всіляко намагається допомагати всім громадським організаціям, сприяти вирішенню соціальних та інших проблем їхніх членів, а також розповів про соціальні ініціативи Президента України та про те, як вони втілюються в життя як на рівні держави, так і у Фастові. Також він закликав присутніх разом з членами організацій взяти активну участь у святкуванні Дня міста.

Керівники громадських організацій коротко окреслили зроблене ними у поточному році та подякували міську владу за співпрацю і підтримку. Так, міською владою було виділено приміщення, де після проведення ремонтних робіт розміститься міськрайонна організація інвалідів «Союз Чорнобиль», надавалася матеріальна допомога тим громадянам, які її потребують. Керівник Фастівської міської єврейської громади порушувала питання зниження вартості орендної плати, яку платить за орендоване приміщення єврейська громада.

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова