Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

ОГО від Укртелекому

Lain
аватар: Lain
Off-line
Last seen: 2 рокiв 14 тижнi назад
З нами з: 31/05/2008

В кого такий провайдер? Пропоную ділитися новинами і обговорювати звязок.

Сьогодні зайшов подивитися які там новини. І виявив наступне. Змінились тарифи. Тепер їх 3 (Легкий, Стандарт, Ультра). В нашому місті можна підключити перші два. Так от в мене рагніше був 4+  4 мбит за 100 грн. І так би він і залишався якщо б я не помітив нові. Той же Стандарт коштує 95 грн за 5 мбит. Зайшов змінив. З завтрашнього дня чекаю на більшу швидкість і економію в 5 грн))). Раджу й Вам зайти і подивитись що у Вас з тарифом. Може й зможете  й самі зекономити або підвищити швидкість.

Прохання якщо дізнаєтесь про нові тарифи з кращими можливостями відписуйтесь в цій темі. А то укртелеком не поспішає повідомляти своїх користувачів про те що є новий тариф з більшою швидкістю і меншою ціною. І автоматом вони не переводять.))))

Доречі ось нові тарифи

http://ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff

Для Фастова друга таблиця

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (2 голоса)
н/д
Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

Да, він вже майже рік існує. Цікаво тільки, як надалі вони будуть тарифні плани створювати. Вже вперлися в фізичне обмеження швидкості, обумовлене середовищем передачі сигналу, тобто проводом від споживача до дсламу укртелекому.

Доречі. Ультру теж можна підключити у нас, але чи є у цьому сенс. У більшості просто лінія не тягне таку швидкість. У мене наприклад лінія вся повністю нова, майже ідеальна з точки зору модема, але ії довжина майже 4км, тому максимальна швидкість не перевищує 11 Мбіт, інколи до 13.

П.С. Якщо у вас тарифний план 5Мбіт і меньше, зробіть всеодно заявку на ультру, але не підключайте його, залишайтесь на старому тарифі. Завдяки цьому, вам повинні підвищити швидкість на порту до максимально можливої для вашої лінії. Перевага цього в тому, що ви платите ті ж самі гроші, але маєте реальну можливість качати з наших торентів (де багато користувачів ого) на максимально можливій для вашої лініі швидкості, тому що швидкість між користувачами ОГО не обмежена, незалежно від поточного тарифного плану. Тому реально при тарифі 5 тянути на всі 10 і більше. Максимум залежить тільки від якості вашої телефонної лінії.

Last edited by Mr_X at ЧТ, 12/01/2012 - 21:37.
Bullet-13
аватар: Bullet-13
Off-line
Last seen: 8 тижнi 3 днi назад
З нами з: 07/03/2010

Lain, дякую за новину...  пішла, щоб змінити  тариф і виявилось, що не можу увійти - не пам"ятаю ні логін, не праоль )) а форма відновлення паролей видає  мені обрізане питання, сенс якого я не можу зрозуміти )))))))

 

доведеться жити на 4 Мбітах... 

Last edited by Bullet-13 at СБ, 14/01/2012 - 00:14.
н/д
Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

Телефонуйте 0800506800, зі стаціонарного безкоштовно. Там вам допоможуть з паролем. Бажано мати перед очима договір.

Lain
аватар: Lain
Off-line
Last seen: 2 рокiв 14 тижнi назад
З нами з: 31/05/2008

Ще таке запитання. Хтось пробував підключити ОГО відразу не дакілька домашніх ПК по одному тарифному плану?  Якщо так то який результат?

Наскільки я знаю в договорі такі дії ніби не заборонені.

н/д
Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

Укртелекому без різниці скільки компьютерів підключено до одного модему, 1 чи 100.

Якщо підключення компьютерів до модему здійснюється не по вайфай (з вайфай взагалі дуже просто і без додаткових витрат), тобто кабелем, то для цього потрібно лише перевести модем в режим роутера та підключити в модем ще один комп. Якщо в модемі лише 1 розєм мережі, то потрібно ще додатково придбати свіч (біля 130 грн) і вже через нього підключати модем і компи.

Ще варіант, якщо в компі на якому є інет 2 розєми мережі або є вайфай, то можна через нього підключати інший комп. Для цього лише ставиться програмуля проксісервер, але через це, комп який роздає інет не можна вимикати.

KosmoBoy
аватар: KosmoBoy
Off-line
Last seen: 4 рокiв 18 тижнi назад
З нами з: 17/06/2012

Укртелеком буквально даром раздаёт WiFi роутеры для своего ADSL!

К нему можно подключатся как по WiFi так и обычным сетевым кабелем. Так что проблемы нет.

н/д

Спорт Фастова