Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Кожанські футболісти – знову чемпіони

У селищі Кожанка – багато прихильників футболу. Любові до нього сприяє цілеспрямована спортивно-масова робота, що проводиться в школах і розвивається серед дорослих як запорука здорового способу життя, прищеплення молоді інтересу до цієї азартної, захоплюючої гри. Все це і послужило основою формування згуртованої футбольної команди, яка має на своєму рахунку не одну перемогу у змаганнях районного рівня. Так, чотири рази поспіль, із 2008 року до 2011 року, кожанська команда вигравала чемпіонати Фастівщини. Минулого року їй, на жаль, довелося поступитися пальмою першості, але миритися з поразкою, здаватися без бою – не в правилах наших футболістів.

Нинішнього року вони повернули собі титул переможців, обігравши команду із Великої Снітинки з рахунком 3:1. Двічі ворота суперників успішно атакував Дмитро Кусок, вдалося забити м’яч і Валентину Нестеренку. На наших хлопців у цьому сезоні ще чекає гра із пилипівською командою, але цей поєдинок буде чисто формальним, адже кожанські футболісти у листопаді достроково стали чемпіонами Фастівського району.

Доброго слова і щирої вдячності заслуговують наші земляки-спортсмени, які доводять, що вміють грати та вигравати, розвивають у молоді інтерес до спорту. Це – тренер команди Олександр Нестеренко, воротар Микола Віговський, захисники Євгеній Мельниченко, Артем Лабунський, Андрій Свірський, Олександр Крапивник, Михайло Середа, Сергій Середа, півзахисники Олександр Пархоменко, Сергій Тищук, Антон Юр’єв. Результативну командну гру, де кожен футболіст показує свою майстерність, завжди на полі демонструють нападаючі Валентин Нестеренко, Денис Пархоменко, Артем Васільєв, В’ячеслав Оріх, Артем Слабошевський, Віталій Кусок та Дмитро Кусок, Михайло Будовий, Сергій Левіщенко, Ігор Бондарчук, Павло Чередніченко.

Без перебільшення, велика заслуга у перемозі кожанської команди на змаганнях-2013 Олександра Нестеренка, який завдяки наполегливості та організаторським якостям після минулорічного програшу чемпіонату району зумів згуртувати команду і повернути їй чемпіонський титул на радість землякам. Ми пишаємося нашими футболістами і щиро дякуємо за лідерство у районних змаганнях-2013.

Микола ДЗУЄНКО, Кожанський сільський голова

peremoga-fastiv.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова