Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

IV-та Олімпіада Бойових мистецтв

       23 березня 2013 року в місті Києві відбулася IV-та Олімпіада Бойових мистецтв. В ній приймали участь спортсмени з більше двох десятків країн. Одночасно були проведені змагання міжнародного рівня з 12-ти видів бойових мистецтв. Цей захід спостерігала велика кількість глядачів. Адже інтерес до заходу був великий, і для популяризації бойових мистецтв організатори встановили вартість квитка для всіх бажаючих в розмірі 50грн.

       Команда з пя'тнадцяти бійців СК "Каскад" теж прийяла участь в цьому масштабному заході в рамках проведення міжнародного турніру "Козацький двобій". Наші спортсмени  непогано підготувалися, і їх поєдинки були яскравими та цікавими. Так, каскадівці, яких тренує Юрій Пустовій, вибороли наступні місця: Олександр Кушнірюк, Микола Голішевський, Денис Маліновський, Владислав Чередніченко вибороли золоті медалі; Юля Марченко, Олександр Гладун, Андрій Бардаков здобули срібні медалі; Яна Марченко, Юрій Мацапура, Артем Дяченко і Євген Лемешенко посіли ІІІ місце. 

      Також каскадівці прийняли участь у встановленні двох світових рекордів - Гіннеса та World Records Book,  а також рекордів України. Кожен зі спортсменів отримав диплом учасника світових рекордів.

Підтримувала каскадівців багаточисельна батьківська команда підтримки. 

4 OLIMPIK_MA 

 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова