Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

ФАСТІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УРП «СОБОР» – ВЖЕ 20 РОКІВ!

     Я в Українській Республіканській Партії «Собор» вже давно, ще коли її очолював Левко Григорович Лук’яненко – нині Почесний голова партії, Почесний член БЮТ, має звання «Герой України». Наша партія завжди була за Україну, єдину державну українську мову, за підтримку всього українського, є першою політичною партією в незалежній Україні (з реєстраційним свідоцтвом №1 від 1990 року). Нещодавно міська і районна організації УРП «Собор» урочисто відзначили вже 20-ту річницю з дня заснування партії. Тільки УРП «Собор» вдалося прожити всі 20 років , а інші всі як виникали – так і зникали, або виникли тільки нещодавно. Республіканці, або «соборівці», мають таку довгу свою історію тому, що в їх ідеології головне місце завжди займала Україна, українська державницька ідея, український національний інтерес. Ми не матеріальна партія, а моральна, хоча добробут українських родин  стоїть у партійній програмі у перших рядках. Гасло партії «Добробут у громаді – порядок у державі».
 

     Партія завжди виступала на підтримку працьовитого українського господаря, на підтримку розвитку українського села, на підтримку розвитку української культури і освіти. Заради перемоги української державницької ідеї УРП «Собор» часто йшла на об`єднання з іншими політичними силами ( БЮТом, «Нашою Україною», «Фронтом змін» тощо), тому що слово «Собор» означає «єднання». Ми, як треба було, допомагали Ющенку, Юлі, Яценюку, Тягнибоку, бо розуміли, що без єднання неможливо перемогти. І ми, на відміну від інших амбіційних політиків, завжди показували приклади цього єднання заради України. Але коли з вищевказаних політичних сил їх представники масово перебігали до інших фракцій, то «Собор» завжди залишався «Собором» і його представники нікуди не перебігали. Вони були стійкими і послідовними у відстоюванні українського національного інтересу.
 

     Партія має чимало своїх осередків не тільки на Фастівщині, а і по всіх областях та районних центрах України на сході і на заході, чого не має переважна більшість сьогоднішніх партій. УРП «Собор» є як в Симферополі і Севастополі, Донецьку і Києві, Сумах і Харкові, так і у Львові, Ужгороді, Луцьку та інших містах України. Є її осередки і по всіх районах Київщини. Знають люди і її нинішнього голову народного депутата України Анатолія Матвієнка. У Верховній Раді він завжди проводить дійсно «соборну» політику задля блага нашої держави, на трибуну виходить тільки з діловими і розумними пропозиціями, вміє дати фахову відповідь на будь-яке питання. Це толерантна і високоосвічена людина, тому з нею завжди можна знайти порозуміння. Це саме стосується і нашого голови обласної організації УРП«Собор» Ярослава Козачка, депутата Київської обласної ради.
 

     Наостанок хочу зазначити, що назви більшості партій на виборах фастівчани нині почують вперше. Багатьом з них немає і 2-5 років. То ж думайте, фастівчани, кому слід вірити: тому, хто має 20 років і довгу історію чи тому, хто з`явився тільки нещодавно, а після виборів невідомо де дінеться?

Лариса Коломієць, смт.Борова

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова