Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Фабрика діда Мороза

Таку назву мав районний святковий захід, який 18 грудня провела служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник Марія Короленко) у с.Дорогинка на базі дитячого будинку сімейного типу родини Синявських.

Діти під керівництвом вчителя трудового на­вчання Пилипівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяни Степаненко виготовляли новорічні ялинкові прикраси. Свою фантазію залюбки показували 50 вихованців будинків сімейного типу і прийомних сімей району. Для них організатори створили умови для творчості, можливість власноруч зробити видумані вироби та малюнки, а потім усі разом вийшли на вулицю та розважалися.

Гуртом усі веселилися, хороводили навколо по-зимовому прибраної красуні. Виготовленими іграшками діти разом із батьками-вихователями та гостями свята прикрасили велику ялинку, що росте на подвір’ї Синявських.

Подарунки від імені голови райдержадміністрації Анатолія Бусєнкова всім юним учасникам свята вручив заступник голови Юрій Волков. Ласощі і фрукти до святкового столу отримали діти й від гостей, серед яких були працівники Фастівського міськрайонного суду. А юні господарі, розчулені такою увагою, висловили вдячність за влаштоване свято і пригостили гостей та посадовців із району чаєм і тортом.

http://www.news.blitz.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова