Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Доброго ранку, Гондурас!

Валентин5
аватар: Валентин5
Off-line
Last seen: 5 рокiв 48 тижнi назад
З нами з: 15/09/2010

 У ніч з четверга на п’ятницю спецпідрозділами МВС було захоплене наметове містечко підприємців на Майдані.

Як повідомляють очевидці, близько  четвертої години ночі, значна кількість міліції оточила наметове містечко. В 4-15 була перервана відео-трансляція з міста подій. Спецназ  блокував всіх, хто перебував в наметах. Намети, сцена, огорожа розвалені і вивезені вантажівками. Група активістів, за деякими повідомленнями 6 чоловік, заарештована.

Центр Києва перекритий ДАІ – зокрема, до Хрещатика неможливо під’їхати, оскільки на рівні Володимирської вулиці, транспорт, що їде вниз до Хрещатика, заблоковано машинами ДАІ.

Як і належить професійним ворам, все зробили під покровом ночі…

 

На 3 грудня 8:20 Майдан повністю оточено міліцією. Доброго ранку, Гондурас!

3
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 3 (4 голоса)
tor5
аватар: tor5
Off-line
Last seen: 7 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 26/08/2008

Вы хотя бы почитали ФУП (форум Украинской правды). Это ж была пародия на майдан 2004 года. Сейчас там было "предпринимателей" не больше 5%, а остальные - "штатные" революционеры, бютовцы по разарядке и наемные работники, которых хозяева рынков силком выгнали на это мероприятие...

Хуго Борз
аватар: Хуго Борз
Off-line
Last seen: 6 рокiв 36 тижнi назад
З нами з: 28/11/2009

Валентин5 пишет:

...Намети, сцена, огорожа розвалені і вивезені вантажівками....

пошли вон, ёлку ставить будем!

н/д
оптимизатор
аватар: оптимизатор
Off-line
Last seen: 7 рокiв 46 тижнi назад
З нами з: 20/09/2010

Laughing out loud )))) 'эт точно...

Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

почитайте, у кого есть время. получите удовольствие :rolleyes:
http://obkom.net.ua/articles/2010-12/03.1616.shtml

«Ты – чмо, бл..дь. Другие уже бабло вовсю качают, а ты, бл..дь, все сопли жуешь! Тебя уже сделали, бл..дь, губернатором, что тебе еще надо, министра, бл..дь? Говноед ты, понял, бл..дь? Говноед еб..ный, говноед!!! Все, пошел нах..й!». 
"Что тут скажешь? Монолог недели, б..ядь..."  

Last edited by Anton at СР, 08/12/2010 - 10:04.
Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

вот просто советую почитать, кому не лень. букав много, но асилить можно. мое собственное мнение - американские и наши миллиардеры -суть разные люди.

Звернення до українських мільярдерів

Вже 58 американських мільярдерів підтримали благодійну ініціативу The Giving Pledge двох найбагатших підприємців планети – Білла Гейтса і Уоррена Баффета.

Всі вони взяли на себе публічне зобов’язання спрямувати не менше половини (!) своїх багатомільярдних статків на благодійництво – в інтересах суспільства.

Їхні зобов’язання реєструються на сайті http://givingpledge.org.

Радив би почитати листи мільярдерів.

В них – про відповідальність крупного бізнесу перед країною і суспільством. Про моральність бізнесу, до якої вже доросли 58 мільярдерів, кожен з яких по-своєму заробив свій перший мільйон і перший мільярд.

Крупний бізнес спрямовує свої приватні кошти на вирішення найважливіших соціальних проблем Америки – це доступність якісної освіти для всіх верств населення, створення і поширення ефективних вакцин і лікувальних засобів для боротьби з небезпечними інфекційними хворобами, новітні наукові розробки проривного характеру, впровадження сучасних методик навчання у середню і вищу школу, екологічний моніторинг і захист довкілля, постачання до лікарень сучасного медичного обладнання…

В Україні такі самі проблеми, тільки їх масштаби і наслідки вже дійшли до критичної межі – межі деградації і руйнації:

- навчальні заклади штампують атестати-дипломи, але не дають дітям знань і не формують їхнього світогляду, рівень технічного і методичного забезпечення школи не витримує жодної критики, заліки й екзамени продаються і купуються;

- лікарні працюють на допотопному обладнанні, не мають навіть критично необхідних ліків, багатьом медикам взагалі страшно довірити своє здоров’я;

- наукові структури і школи розвалені, мотивація до наукової діяльності в молоді відсутня, наші кращі науковці працюють закордоном;

- вже стало проблемою знайти професійного і відповідального слюсаря, токаря, механіка, сантехніка, електрика, будівельника, навіть за чималі гроші;

- стан фізичного і психічного здоров’я людей викликає тривогу, в країні епідемії інфекційних хвороб, про які, здавалося, ми забули років 40-50 тому;

- незадовільний стан довкілля руйнує здоров’я людей, країна переповнена шкідливими для людини продуктами і товарами;

- стан житлового фонду і комунальної інфраструктури – аварійний, рівень техногенної безпеки загрожує життю людей…

В Україні так само є мільярдери, їх багато, і в гривнях, і в доларах.

Частина з них дотепер сидять у владі (Уряд, Рада, АП) і живляться владою, інші – вже відійшли від влади, але залежать від неї.

Одні створюють виробництва і робочі місця в Україні, інші – заробляють в Україні, але виводять кошти закордон, підтримуючи чужі економіки.

Частина мільярдерів вже легалізувала свої статки (принаймні частину), але більшість їх приховують.

Можу помилитися в оцінці, але думаю, якщо скласти докупи статки Кучми, Ющенків, Януковичів, Тимошенко, Азарових, Тігіпка, Клюєвих, Колєснікова, Бойка, Льовочкіна, Хорошковського, Черновецького, Ахметова, Іванющенка, Фірташа, Хмельницького, Васадзе, Губського, Яценка, Скударя, Васильєва, Буряків, Вадатурського, Порошенка, Григоришина, Коломойського, Боголюбова, Жеваго, Мартинова, Пінчука, Тарути, Гайдука, Ярославського, Іванова, Туманова, Юрушева, Байсарова, Шифрина, Нусенкіса, Суркісів, Горбаля, Косюка, Матвієнка, Шнайдера, Шпига, Мітюкова, Черняка, Медведчука, Веревського, Осики, Димінського, Слободяна, Насалика і багатьох-багатьох інших крупних бізнесменів – то матимемо з десяток державних бюджетів України.

Окремі з Вас уже стали на шлях благодійництва. Хтось робить це публічно, утворюючи фонди, хтось – не дуже афішує. Але для багатьох мільярдерів – слова «відповідальність» і «моральність» поки що відсутні в словнику…

Звертаюся до Вас, найбагатших людей країни: відважтеся на відповідальний крок – започаткуйте в Україні ініціативу, яка б не копіювала, але була близькою по своїй суті до ідеї Гейтса-Баффета.

Таку саму масштабну і системну. Для вирішення найболючіших проблем українського суспільства.

Переконаний, це пішло б на користь не лише країні, але й кожному з Вас особисто.

Бо жоден з Вас, скільки б не вкладали у фінансування виборчих кампаній і «заохочення» чиновників, не спить спокійно.

Жоден не почувається у безпеці, незалежно від кількості озброєних охоронців, які Вас супроводжують.

Ви вже давно не купуєте нічого українського, натомість завозите із закордону практично все – харчові продукти і воду, одяг і взуття, машини і комп’ютери, літаки і яхти, дерево і цеглу, меблі і сантехніку, туалетний папір і пральний порошок, худобу і птицю, магнітофони і телевізори, інструменти і станки, обладнання і сировину, навіть менеджерів і кваліфікованих робітників (від будівельника до ветеринара) для Ваших підприємств, вчителів і гувернанток для Ваших дітей…

Ви вкладаєте чималі кошти у нерухомість закордоном, там же Ви відпочиваєте на вихідні і проводите відпустки, закордоном Ви даєте освіту своїм дітям, там Ви лікуєтеся, зберігаєте у банках кошти, свої інтереси в судах Ви теж захищаєте закордоном.

Маєте замислитися, що всі ці закордонні блага, до яких Ви звикли, можуть зупинитися дуже швидко – відмовою у наданні візи, приміром.

Маєте усвідомити, що проблеми України – це не тільки наші проблеми. Вони вже давно стали й Вашими проблемами.

Тож думайте і шукайте з-поміж себе українських гейтсів-баффетів.

Часу обмаль. Далі буде лише гірше – якщо не зупинимо деградацію України і українців.

Якби Ви погодилися і утворили Фонд соціальних проектів (назва умовна), то він став би дійсно унікальним, а саме – першим, що в країні не розкрадатиметься.

Бо Ви, на відміну від держави, добре вмієте контролювати використання власних коштів – ефективно і за цільовим призначенням.
 

Анатолій Гриценко

 

 

Last edited by Anton at ВТ, 11/01/2011 - 16:55.
Lain
аватар: Lain
Off-line
Last seen: 2 рокiв 13 тижнi назад
З нами з: 31/05/2008

Соціальна направленість бізнесу (і не тільки великого) це вже давно норма країн з розвинутою економікою, я давно вже піднімав питання чому у нас так мало підприємств мають таку спрямованість. Адже навіть на локальному рівні в нашому місті можна булоб за допомогую коштів тих самих підприємців відремонтувати принаймі один спортивний майданчик для загального безкоштовного користування.

н/д
Berik
аватар: Berik
Off-line
Last seen: 5 рокiв 49 тижнi назад
З нами з: 21/06/2008

я вже давно чув про цю затєю, вони тупо молодці(Білл та Уорен)

замість розмусолення(дайте трошки грошенят на пожертви) вони пішли в вабанк і поставили черту - половина, половина У Баффета та Гейтса це вже 50 мільярдів, а далі пішло поїхало - Цукенберг(фейсбук) ~3-4 мільярда,  Блюмберг(мер нью-йорку) ~ 8-9 мільярдів

і я їм вірю, я вірю що вони відслюнявлять ці гроші

Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

Гриценко немножко доработал этот текст, кому интересно:

http://www.grytsenko.com.ua/blog/view-zvernennja-do-ukrajins-kykh-mil-ja...

 

Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

да уж, в Гондурасе - как в Гондурасе. скоро земли распродадут белым, а индейцы будут жить в резервации. как там эти домики называются? фигвамы?

Таємне доручення Януковича – прибрати до рук землі України!

http://www.grytsenko.com.ua/blog/view-tajemne-doruchennja-janukovycha-prybraty-do-ruk-zemli-ukrajiny.html

и там таких фигвамов уже понастроили:

а). тем, кто живет в Чернобыльской зоне

б). "детям войны"

в). ветеранам войны, инвалидам;

г). прокурорам и милиционерам

д). медикам, работникам культуры

... и еще многим аборигенам

Янукович хоче приватизувати ГТС, об’єкти енергетики і скасувати пільги мільйонам українців. Одним законом!

http://www.grytsenko.com.ua/blog/view-janukovych-khoche-pryvatyzuvaty-hts-ob-jekty-enerhetyky-i-skasuvaty-pil-hy-mil-yonam-ukrajintsiv-o.html

Last edited by Anton at ВТ, 18/01/2011 - 11:11.
Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

Уоррен Баффетт в червні 2010 року вже переказав на 5 благодійних фондів $ 37 мільярдів (75% своїх статків)

Хуго Борз
аватар: Хуго Борз
Off-line
Last seen: 6 рокiв 36 тижнi назад
З нами з: 28/11/2009

почему-то не уловил суть, о чем тут вообще? каждый пишет о наболевшем?

Last edited by Хуго Борз at СР, 19/01/2011 - 16:39.
н/д
Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

Хуго Борз пишет:

почему-то не уловил суть, о чем тут вообще? каждый пишет о наболевшем?

нє, тут - об Гондурасе!

Хуго Борз
аватар: Хуго Борз
Off-line
Last seen: 6 рокiв 36 тижнi назад
З нами з: 28/11/2009

понятно помню анекдот (не в тему правда): когда Брежнев ложился спать и снимал костюм с орденами- В Гондурасе начиналось землетрясение.

н/д
stefan
аватар: stefan
Off-line
Last seen: 2 рокiв 18 тижнi назад
З нами з: 23/01/2011

Да не. Тут Другое:"Не ту страну назвали Гондурасом!!!"

Lain
аватар: Lain
Off-line
Last seen: 2 рокiв 13 тижнi назад
З нами з: 31/05/2008

н/д
Lain
аватар: Lain
Off-line
Last seen: 2 рокiв 13 тижнi назад
З нами з: 31/05/2008

н/д
Orange School Bus
аватар: Orange School Bus
Off-line
Last seen: 7 рокiв 38 тижнi назад
З нами з: 17/02/2011

Фастовчане, а кто сейчас у вас мэр города?

Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

свежая обнадеживающая информация к моему посту #13 (там где про фигвамы и законопроект 7562, с помощью которого нас хотят лишить многого, в т.ч. и Чернобыльской зоны)

А.Гриценко, 28.02.2011 : "...Про 7562 і сьогодні говорив на Погоджувальній раді, бо його втиснули на 15-18 березня, результат - фракція КПУ не голосуватиме, а Литвин пообіцяв процедурно-мудро і надалі відкладати 7562. Триматиму на контролі.

Сьогодні ж знову підняв питання про скандальний 6644 (Черпіцьких, про продаж силовиками земельки, пам"ятаєте?), його теж втиснули в порядок денний на 15-18 березня, результат - Клюєв (від імені Уряду) від нього відхрестився і пообіцяв, що фракція ПР переконає своїх "ініціативних" депутатів його самим відкликати. Чекатиму.

Сьогодні ж вкотре нагадав, що Янукович не виконує свій конституційний обов"язок і не вносить законопроект про чисельність ЗС. Литвин уже листа надіслав йому. Чекатиму.

Сьогодні ж поставив питання про п"ятиденне турне Єжеля "по местам боевой славы" - Камчатка, Владивосток, Оренбург. Причому - на літаку російських ВПС, який за ним прилітав до Борисполя і туди ж потім доставив. На фоні кричущих проблем в нашій армії. Такого турне, тим більше на чужому літаку, не було за 20 років жодного разу, при всіх міністрах оборони. Клюєв обіцяв надати письмову відповідь. Чекатиму.

Набагато легше було б, якби була фракція, але то вже більше від Вас залежить)"...

Валентин5
аватар: Валентин5
Off-line
Last seen: 5 рокiв 48 тижнi назад
З нами з: 15/09/2010

  "Клюєв обіцяв надати письмову відповідь. Чекатиму" - Невже у Гриценка настільки погані справи, що він  покладається на відповідь та розраховує на ефективність співпраці   з такими одіозними особами як Клюєв? 

Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

Валентин5 пишет:

  "Клюєв обіцяв надати письмову відповідь. Чекатиму" - Невже у Гриценка настільки погані справи, що він  покладається на відповідь та розраховує на ефективність співпраці   з такими одіозними особами як Клюєв? 

хреновые дела, скорее всего не у него, а у большинства из нас

Last edited by Anton at ПН, 14/03/2011 - 11:10.
Anton
аватар: Anton
Off-line
Last seen: 6 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 03/12/2009

треба віддати належне ПР-івцю О.Попову за його виступ на сесії Київради. дійсно, вражаючі факти він привів. ось тепер Янукович пройде перевірку - чи посадять Черновецького, Довгого і всю "молодую" команду?
Адміни, вибачте, але це повідомлення заслуговує на те, щоб його опублікувати повністю:

/Попов: у киян щодня, включаючи свята й вихідні, відбирали 2,5 га землі
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ припускає, що незаконні дозволи на землевпорядну документацію при відведенні земель у столиці надавали заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь ДОВГИЙ або сам мер Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.
Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, про це він заявив під час виступу на сесії Київради.
О.ПОПОВ знову заявив що у період з 2007 року до липня 2010 року територіальна громада міста втратила 3500 гектарів землі, оціночна вартість яких сягає 75 млрд. грн. З цих коштів до бюджету Києва було перераховано лише 5%, що складає 4 млрд. грн. Щодня, включаючи свята та вихідні, у киян відбирали 2,5 га землі.
«Справа в тому, що дозвіл на розробку землевпорядної документації, в порушення Земельного кодексу України, міг бути наданий одноосібно секретарем Київради або міським головою», – зазначив О.ПОПОВ.
За його словами, масштаб втрат, які зазнали кияни, вражає. Зокрема, за ці кошти – 71 млрд. грн. – у Києві можна було б збудувати 1200 нових дитячих садочків, або 824 нові поліклініки, або 470 нових лікарень, або 440 нових шкіл, або 15 нових мостів через Дніпро чи 4 окружні дороги.
«За ці гроші Київ міг би дійсно стати справжньою європейською столицею. Їх вистачило б, щоб відремонтувати всі під’їзди, замінити всі ліфти, заасфальтувати всі дворові та міжквартальні проїзди, гарантувати гідну заробітну плату бюджетним працівникам. А сьогодні ми змушені вишукувати гроші на доплати вчителям та медикам, відтягувати початок будівництва метро на Троєщину, обмежувати масштаби реалізації інших соціальних програм», – заявив він.
Також голова міської державної адміністрації додав, що з початку 2007 до липня 2010 року до Генерального плану м. Києва депутатами Київради було внесено 3900 змін. Як наслідок: зміна вигляду історичної частини міста, висотна забудова там, де її апріорі не може бути, закриття дитячих садочків та ліквідація спортивних майданчиків. Сьогодні ми маємо начебто «законне» будівництво на вул. Богдана Хмельницького (над станцією метро «Театральна»), на вул. Гончара та на Пейзажній алеї (у межах історико-культурного заповідника «Софія Київська») на вул. Круглоуніверситетській та Горького./
http://www.unian.net/ukr/news/news-428715.html

Last edited by Anton at ЧТ, 31/03/2011 - 13:03.
Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

 

Organizm
аватар: Organizm
Off-line
Last seen: 6 рокiв 4 тижнi назад
З нами з: 19/08/2011

Столица Украины отмечает 68-ю годовщину освобождения от фашистских захватчико. Это все правильно. А где комунисты со своими красными флагами? На 9 мая такой кипиш был, а сегодня это уже никого не волнует )))) 

BIG
аватар: BIG
Off-line
Last seen: 3 рокiв 3 тижнi назад
З нами з: 02/09/2010

Гиии, навыки махания руками не пропьёш. Ишь как помогло Медведу то, что дворником был, руки то помнят как махать. Вот и бадминтон поэтому, а не, примером, конькобежный спорт)))))) 

Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

Янык стал на лыжы - это был бы номер)))

tak4
аватар: tak4
Off-line
Last seen: 5 рокiв 35 тижнi назад
З нами з: 01/12/2009

http://www.youtube.com/watch?v=6e0HcvFt_Ng

 

Путин и мужик (Они пахали)

В сапогах, в потертой блузе,

С бодуна, во всей красе, 
Шел мужик по кукурузе, 
По несжатой полосе. 
Пиджачок торчал кургузо, 
Из цигарки шел дымок... 
Думал: «Вот же! Кукуруза!» 
Думать дальше он не мог. 

Вдруг зарявкали моторы,
Подошел комбайнов строй,
А в комбайне – тот, который!
А в соседнем – тот, второй!
В куртках фирменной расцветки,
В окруженье поселян,
И в руках у них ракетки,
И у каждого волан.
Неприступный, как гостайна,
И стремительный, как вжик,
Путин вышел из комбайна!
Путин! Тут и сел мужик.

Вышел, солнцем осиянен,
Наступил в родную слизь…
-- Что, трясешься, россиянин? Это правильно, трясись…
Увидавши пред собой их,
Поселянин заблажил:
-- Как же вас сюда… обоих?!
Чем я это заслужил?!
Неожиданно доступен –
Вербовать-то он мастак, --
-- Да не бойсь! – промолвил Путин.
-- Мы с Димоном просто так.
Просто нынче за обедом,
Доедая эскалоп,
Мы подумали с Медведом –
Замутить еще чего б?
Все мы делали, чего там,
Забавляя всю страну:
Управляли самолетом,
Погружались в глубину,
Нежной дружбы не таили,
Пели рок,
Коров доили,
Твиттер, свитер, "Макинтош",
Лыжи, танцы, все что хошь!
И при звоне чашек чайных
Был ответ произнесен:
Мы ни разу на комбайнах
Не играли в бадминтон!
Ни в России, ни в Союзе
Так не делали, скажи?
И при этом – в кукурузе!
Ведь смешней же, чем во ржи!

Совершенно оболванен
От таких серьезных тем,
Тихо ахнул поселянин:
«Вот же круто! А зачем?»

Путин скушал эту дерзость
И ответил не по лжи:
-- А чего еще тут делать? Ну не править же, скажи!
И мужик, напрягши память,
Так и брякнул королям:
-- Правда, лучше вам не править. Лучше так вот… по полям…
Чтоб ракетки, и воланы,
И комбайн для куражу...
А какие ваши планы?
Я хоть бабе расскажу!

И с усмешкою, как ангел,
Он сказал: «Примерно так:
То ль на лыжах в акваланге,
То ли в танке на журфак».

Что тут скажешь, что предложишь,
Лежа в страхе на стогу?
-- Как ты так без литра можешь?!
-- Да уж, -- молвил он, -- могу

 


Last edited by tak4 at СР, 09/11/2011 - 18:57.
Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

Голодный бунт в Фастове
http://vikna.stb.ua/news/2011/11/21/83457/
 

лолита
аватар: лолита
Off-line
Last seen: 6 рокiв 48 тижнi назад
З нами з: 23/09/2011

Власть уже не боится ничего, потому что власть уже привыкла даже к "сухим" голодовкам. Власть научилась переступать через людей, потому что понимает - реального лидера, за которым восстанут массы нет, потому и не будет "из искры возгорится пламя".

Не смотря на это существует способ напугать власть, если все одновременно начнут снимать свои вклады из банков в знак недоверия, а это может привести к краху банковской системы страны. Тогда весь бизнес, в том числе и алигархичный будет заложником ситуации. Вот тогда у людей будут настоящие рычаги влияния на власть. Такой финансовый флешмоб можна организовать через интернет.

BIG
аватар: BIG
Off-line
Last seen: 3 рокiв 3 тижнi назад
З нами з: 02/09/2010

 повеселила 

Mr_X
аватар: Mr_X
Off-line
Last seen: 4 рокiв 29 тижнi назад
З нами з: 22/11/2009

лолита

Уже было такое с деньгами и что? Банки послали всех вкладчиков на х… и заморозили вклады.
 

stefan
аватар: stefan
Off-line
Last seen: 2 рокiв 18 тижнi назад
З нами з: 23/01/2011

лолита пишет:

Не смотря на это существует способ напугать власть, если все одновременно начнут снимать свои вклады из банков в знак недоверия, а это может привести к краху банковской системы страны. Тогда весь бизнес, в том числе и алигархичный будет заложником ситуации. Вот тогда у людей будут настоящие рычаги влияния на власть. Такой финансовый флешмоб можна организовать через интернет.

Лолита, вы сами то поняли, что сморозили? Экономист, вы наш великий! Хочу напомнить историю 3-х летней давности - начало кризиса. Обвал гривны к зеленому: с 5.05 до 11грн., и последующий за этим мораторий на выдачу вкладов. Ведь всё это было провернуто Стельмахом с подачи Ющенко. ВЛАСТЯМИ, а конкретно Нац банком. Какое бабло было на этом срублено - страшно даже подумать.Интересный фактик - меня за неделю до моратория предупредили, так что выскочил без потерь. Угадайте с одного раза: кто был раньше предупрежден - Ахметов или я. Впрочем, ему-то походу, всё равно было до фени. "Алигархический" бизнес, активы в бабле держит в оффшорах. А ваш "мудрый экономический ход", тупо пахнет провокацией. Что-то власти активно начали подвывать о " втором витке кризиса", тогда ведь стрелки были переведены именно на кризис. Так что - ждём-с. В общем отрабатывайте пока рычаги влияния на мужа, впрочем это как повезёт.

Organizm
аватар: Organizm
Off-line
Last seen: 6 рокiв 4 тижнi назад
З нами з: 19/08/2011

Лукьяновское СИЗО. Палата №260. Декабрь 2011

Лукьяновское СИЗО. Палата №260. Декабрь 2015

mels
аватар: mels
Off-line
Last seen: 4 рокiв 32 тижнi назад
З нами з: 11/03/2010

Кажется в гондурас превращается Россия Smile

н/д
Organizm
аватар: Organizm
Off-line
Last seen: 6 рокiв 4 тижнi назад
З нами з: 19/08/2011

Гребанный Экибастуз О_о

stefan
аватар: stefan
Off-line
Last seen: 2 рокiв 18 тижнi назад
З нами з: 23/01/2011

 Реально О_о . Ничего не вижу плохого в стилизации, но не до такой же степени. Тут вопрос попутно: сколько креативщик снял бабла и кем он приходится Попову??? Даже Лёне-Космосу подобное вряд-ли приснилось бы.

Улица_Народного...
аватар: Улица_Народного_Ополчения
Off-line
Last seen: 4 рокiв 41 тиждень назад
З нами з: 11/06/2008

ЙОЛКА!(с)

BIG
аватар: BIG
Off-line
Last seen: 3 рокiв 3 тижнi назад
З нами з: 02/09/2010

это не йолка, это дрянь какая-то 

Спорт Фастова