Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Чат, чи як все починалось.

 В тридев’ятому царстві, в тридесятому королівстві, років так 5 чи 6 (може й трошки більше) тому, коли ще соціальні мережі не були такими популярними, коли комп’ютери були переважно одноядерні, а більш-менш швидкісний інтернет жителям царства забезпечували Fastiv.net, був такий собі чат SeeChat. «Прикольний чат для невеликої кількості людей» - сказав один із першовідкривачів цього чату. Взагалі цей чат був створений зусиллями користувачів. Кожен встановлював собі програмку, вказував в налаштуваннях якийсь один порт і вуаля, вільне спілкування. Вільне в прямому сенсі слова, поки в цього чату не з’явився свій сервер, цензури не було. Впринципі звичайний собі чат, з прикольними смайликами, «приватом», вузьким колом чатівців, ну і рештою звичних атрибутів. Став собі на авку якусь картинку і вперед до нових вражень, як то кажуть, до нових знайомств.

Але чомусь цей чат не входив в плани адміністрації Fastiv.net і вони вирішили зробити свій чат, а цей прикрити. Чи то через те, що вони не могли його контролювати, чи то з якихось інших причин, але факт залишається фактом. Тому всім довелось звикати до нового чату, який вже відрізнявся і зовнішнім виглядом, і тими ж смайлами. В новому чаті діяла жорстка цензура, за непристойні слова бот викидав вас з чату зі словами «охолонь», і хвилин 5-10 треба було чекати, цензура була також на висказування в адрес адміністрації, боронь боже ляпнути чогось зайвого, могли і відключити. Звісно кількість користувачів зростала, так як і зростав сам  провайдер, коло вже ставало не таким вузьким. Почали з’являтись лідери, місцеві «чатовські» знаменитості, для цього треба було постійно сидіти в он-лайні і з усіма спілкуватися. Не всі витримували такі навантаження, бо треба ж ще на вулицю вийти, повітрям подихати, ну чи чим там на вулиці займаються, хто чимJ

Чатівці були однією великою сім’єю, дружною веселою сім’єю. Час від часу влаштовували збори, які називались «сходками», щоб можна було поспілкуватись «в живу», подивитись  одне на одного, і з новими силами поринути в віртуальний світ.

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (2 голоса)

Коментарi

Berik
аватар: Berik
Off-line
Last seen: 5 рокiв 46 тижнi назад
З нами з: 21/06/2008
Ооо, помню, було весело,

Ооо, помню, було весело, помню сливу жостко забанили(за антісємітізм), пришли додому і тупо отрізали кабєль))))

Ліана
аватар: Ліана
Off-line
Last seen: 7 рокiв 5 тижнi назад
З нами з: 11/12/2009
йо-йой...і я пам'ятаю ті

йо-йой...і я пам'ятаю ті часи... якраз 4 роки тому. встановили Fastiv.net і відразу ж гайда куди... ага, в чат, спілкуватися з тими, кого поки що не знаєш, але які за як максимум 8 кілометрів від тебе.

 

і пам*ятаю, як на "сходку" хоч раз мріяла потрапити. але ж "мала", батьки тоді не відпускали.

 

які спогади...а скількох людей там зустріли. зате велика частина їх тепер вже й перекочувала на інші "глобальніші й цікавіші" соц.мережі.

 а хто знає, чому врешті-решт чат закрли? (( і чи є надія колись відновити наш місцевий і такий рідний чат?

 

З. І. бідний слива...

Улица_Народного...
аватар: Улица_Народного_Ополчения
Off-line
Last seen: 4 рокiв 37 тижнi назад
З нами з: 11/06/2008
 АХТУНГ! 11.11.2011 Стартовал

 АХТУНГ!

11.11.2011 Стартовал новый Фастовский чат.

Без рекламы

Без назойливых флеш-роликов и ненужных баннеров

Без обязательного ввода электронной почтыОбщак, приват, смайлы и список пользователей, что еще нужно?

Есть возможность указать из какого ты микрорайона, что делает общение еще более увлекательным.www.fastov-chat.com.uap.s. пользователи SEChat-а оценят

 

 

Спорт Фастова