Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Бумбокс у Фастові

У Фастові відбувся виступ популярного українського гурту «Бумбокс», в рамках акції «Молодь проти тютюнопаління, наркоманії та пияцтва», що її у нашому місті провели активісти політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Виступили хлопці за здоровий спосіб життя та в підтримку кандидата в Народні депутати України від вищезгаданої політичної сили Руслана Сольвара.

Публіка радо зустрічала як відомих зірок зі столиці, так і менш відомих але не менш талановитих наших земляків – гурт «Турбулентний стан». Місцева молодь навіть гадки не мала хто саме та людина, яка подарувала їм це свято, свято драйву, музики та задоволення, але дехто свідомо пообіцяв «запитати у Google».

Учасник виборчого процесу Руслан Сольвар звернувся до присутніх з вітальним словом, в якому закликав бути свідомими, душевно і фізично здоровими, а також завжди слухати поклику власного серця приймаючи життєвоважливі рішення.

Руслан Миколайович радо спілкувався з молоддю та дітьми, подякував за увагу і підтримку, а також пообіцяв, що це не остання подібна акція у нашому місці і сюрпризів буде чимало. Особливо радо публіка відреагувала на новину, що невдовзі Фастів відвідає сам Віталій Кличко.

vesta-press.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова