Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Будівельні матеріали «Господар»

Ви проживаєте в Фастові і плануєте розпочати будівництво? Чи можливо плануєте робити ремонт? Тоді ця інформація саме для Вас. Для будь-якого будівництва потрібні будівельні матеріали. І щоб побудовані об'єкти були довговічні , потрібно звертати особливу увагу на якість будівельних матеріалів.

Організаціям і жителям Фастова дуже вигідно і зручно купувати будівельні матеріали в оптово роздрібному складі-магазині будівельних матеріалів «Господар».

Наш магазин пропонує широкий асортимент інструментів та будівельних матеріалів (цегла і блоки, цемент, пісок, вапно, лакофарбові матеріали, шпаклівки, будівельні суміші і т.д.) і послугу їх доставки, яку можна оформити разом із замовленням.

Оптово роздрібний склад-магазин будівельних матеріалів «Господар» у Фастові, пропонує широкий вибір матеріалів від кращих світових виробників. Потрібно купити будівельні матеріали безпосередньо в складі-магазині? Звертайтеся до нас. Вартість будівельного матеріалу залежить від кількох факторів: до першого можна віднести показники властивостей матеріалів (витрати на їх виготовлення, довговічність, доставку); до другого - різні ринкові фактори. Для імпортних матеріалів їх продажна ціна залежить від курсу валют. Ми запропонуємо хороші ціни на будівельні матеріали в Фастові.

На нашому сайті ви без зайвого клопоту зможете оформити замовлення на будь-які будматеріали від провідних світових виробників і будете спокійно чекати їх доставку!

Переконайтеся на особистому досвіді, що купувати будматеріали у Фастові в складі-магазині «Господар» одне задоволення!

Адреса:

м. Фастів, вул. Титова 1 (склад), вул. Кірова 32 (офіс), вул. Орджонікідзе 67
ТОВ «Господар-Фаст»

тел.: (063) 945-61-75, (067) 789-06-74

Графік роботи:

Пн-Сб: 8:00-18:00

Нд: 8:00-15:00

Спорт Фастова