Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

55‑річчя з тенісним азартом

23 травня в тенісній залі СК «Машинобудівник» відбувся черговий традиційний турнір із настільного тенісу під назвою «Телець», присвячений 55‑річному ювілею голови Фастівської міської організації Фізкультурно‑спортивного товариства «Україна» Ростислава Дейнеги.

До турніру долучилися 20 учасників. Серед почесних гостей – вірні друзі місцевих тенісистів: Ольга Стороженко, начальник спортивного клубу «Локомотив» Південно-Західної залізниці, й Оксана Чиченьова, ветеран спорту, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу серед залізничників 1982 та 1986 років, неодноразова чемпіонка СРСР в командному та парному розрядах, багаторазова чемпіонка України з настільного тенісу.

Після коротких вітань у тенісній залі розпочалися запеклі баталії. Учасники змагалися у трьох групах: жінки, чоловіки та ветерани. Не дивно, що Оксана Чиченьова, як і завжди, змагалася в категорії «чоловіки». Серед жінок прогнозовано перемогла Раїса Протазанова. Призові місця посіли також Надія Кузьминська та Любов Маєвська. Серед ветеранів на сходинки п’єдесталу пошани вже не вперше піднімаються три Володимири. Переміг Гаюк, призери – Козиревський та Островерх. А найзавзятіша гра була, звичайно, у чоловіків. За вихід до фіналу в напруженій боротьбі Оксана Чиченьова здолала одного з найкращих тенісистів нашого міста Едуарда Михайлюка, а Марат Якубов переміг Романа Костенка. У боротьбі за третє місце Костенко вирвав перемогу у Михайлюка. У фіналі Якубов спробував створити сенсацію, але не зумів. Він – другий. Чиченьова і цього разу перемогла фастівських чоловіків‑тенісистів.

А потім усі дружно поїхали на спортивно-оздоровчу базу «Унава», де ювіляр нагородив переможців і призерів дипломами та пам’ятними подарунками, а також пригостив своїми фірмовими стравами, приготованими на відкритому вогнищі. Залишаючи базу, дехто із чоловіків пообіцяв найближчим часом здолати досі непереможену Оксану Чиченьову. Що, знову жарти? А втім…