Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

18 серпня відбулася ХІІІ-ї сесії Фастівської міської ради VІ скликання

    Рішеннями міської ради  зареєстровано договори купівлі-продажу двох комунальних об’єктів комунального майна. Внесено доповнення до рішення міської ради №6-VІ-VI від 10.02.2011 року «Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності територіальної   громади м. Фастів на 2011 рік»

    Внесено зміни до назви рішення міської ради № 18-VІ-VІ від 10. 02. 2011 р. «Про безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади міста Фастова на баланс ВАТ «Київоблгаз» безгосподарних газопроводів, що введені в дію та експлуатуються, та споруд до них».

   Рішеннями міської ради  прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Фастова безгосподарні газопроводи, що введені в дію та експлуатуються, та споруд до  них та безоплатно передано з комунальної власності територіальної громади міста Фастова на баланс ВАТ «Київоблгаз» ці газопроводи.  Передано також  водопровідно-каналізаційну мережу з балансу міського Палацу культури на баланс комунального підприємства «Фастівводоканал».

   Депутатами міськради прийнято рішення про ліквідацію КП ВКГ Фастівської міської ради «Водоканал».

Внесено зміни та доповнення до Положення з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова», прийнятого рішенням міської ради  №18-Х-VI від 12. 05. 2011 року,  до складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова», що затверджена рішенням міської ради від 12. 05. 2011 року №18-Х-VI. Також  присвоєно звання «Почесний громадянин міста Фастова» 5 громадянам. Затверджено заступника міського голови з гуманітарних питань –Л.О.Ткачову. та встановлено їй відповідні надбавки до заробітної плат.

  Рішенням міської ради здано в довгострокову оренду нежитлове приміщення по вул. Толстого, 8, відділу культури і туризму Фастівської районної державної адміністрації з метою розміщення бібліотеки. Затверджено програму будівництва (придбання) доступного житла у м. Фастів      на 2010-2017 роки.

 

Розглянуто та прийнято рішення по ряду земельних питань.

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова