Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

“Ветеран” – утретє поспіль переможець турніру “Пам’ять”

У першу неділю листопада на спорткомплексі “Машинобудівник” відбувся традиційний футбольний турнір серед ветеранських команд “Пам’ять”, присвячений померлим і загиблим футболістам.

Цьогоріч учасниками змагань стали п’ять команд: двічі переможець турніру “Ветеран” (керівник Святослав Чечко), дві команди ФСК “Олімп” (віком за 35 і 50 років, керівники Віктор Денисюк і Віталій Вишняк відповідно), “Преміум” (керівник Сергій Погребняк) і “Газпром” (керівник Іван Приліпко).

У ході урочистого відкриття до учасників турніру з вітальними словами звернувся Володимир Закусіло, батько трагічно загиблого футболіста Руслана Закусіла – гравця команди “Ветеран”. Хвилиною мовчання вшановано всіх тих, хто відійшов до царства небесного, частку свого життя віддавши наймасовішому виду спорту – футболу.

Вболівальники стали свідками семи видовищних безкомпромісних баталій. Волею прихильного жеребу “Ветеран” у двох матчах здолав непоступливий “Олімп за 50” із загальним рахунком 4:0 і першим вийшов до фіналу турніру. Іншим фіналістом дещо неочікувано стала команда “Преміум”, яка перемогла “газовиків” 2:1 та зіграла унічию 0:0 з “олімпівцями”.

У заключному матчі сильніший і досвідченіший “Ветеран” здолав опір “Преміуму”, переміг з рахунком 2:0 і втретє поспіль заволодів перехідним кубком турніру. “Бронзу” у двобої за третє місце з “олімпівцями за 50” виборов “Газпром”.

Команди-призерки турніру нагороджені дипломами Фастівської міської федерації футболу.