Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

І пам’ятник встановили, й урочисто РАЦС відкрили

На площі Перемоги біля Палацу культури відбулося урочисте відкриття погруддя козацькому полковнику Семену Палію.

– Нинішнє свято Дня міста проходить під знаком вшанування пам’яті Семена Палія як легендарного борця за незалежність і об’єднання земель України, як дорогого усім нам героя, що жив і діяв на фастівській землі. Тож давайте шанувати своє самобутнє місто та його героїчних і мужніх героїв, плекати пам’ять його славного родоводу! – у вітальному слові говорив господар Фастова – міський голова Олександр Пеньковий.

Також він висловив безмежну вдячність Анатолію Древецькому – автору пам’ятника Семену Палію, 1-му заступнику міського голови Олегу Нестеренку, раднику міського голови Анатолію Гірченку, спонсорам – Рагімлі Сіявушу Джафару Огли та Андрію Вороні, депутатам міської ради, громадськості – усім тим, завдяки кому стало можливим відкриття пам’ятника та вшанування на належному рівні славного сина українського народу.

Урочисто перерізали стрічку О.М.Пеньковий, курінний отаман Козацького куреня Українського козацтва В.О.Мазуренко та головний отаман Білоцерківської січі ім. С.Палія, генерал-хорунжий А.В.Янішевський.

Також перед учасниками заходу виступили Почесний громадянин міста, член Спілки художників України, автор пам’ятника Семену Палію А.А.Древецький, В.О.Мазуренко, отаман Фурсянського куреня, полковник С.М.Кулик.

Благочинний Фастівського району о. Михайло освятив погруддя Семену Палію.

З театралізованою постановкою, до якої увійшли уривки з народних легенд, дум і літературних творів про військовий талант, хоробрість і людяність С.Палія виступили вихованці театру-студії «Дзвіночок».

***

Далі у відновленому приміщенні РАЦСу проводилася святкова реєстрація шлюбу. Молоде подружжя, Олександра та Ірину Лаврівських, привітав зі святом міський голова Олександр Пеньковий.

Уперше фастівчанам було продемонстровано шоу-дефіле парад наречених, яке організували і провели популярні у фастівчан і не тільки весільні салони «Орхідея» та «Міс Келлі».

Автор: Юлія Шпакович

http://www.news.blitz.com.ua

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова