Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Я йому довіряю

 З Анатолієм Васильовичем вперше познайомився, коли той працював у міській раді завідуючим оргвідділом. Тим відділом, який опікувався саме роботою з депутатами. Він на той час був більш кваліфікованим за нас молодих депутатів і добре знався на «депутатській кухні». Адже пройшов раніше школу: тричі був депутатом. Тому й став для мене по-доброму вчителем. Та що казати, працював наш заворг раніше і в комсомолі, на партійній роботі, добре знав як що і до чого.

Вчився я в нього і питань екології. Очолював тоді і депутатську комісію з питань екології, а мій «наставник» до цього теж сім років очолював державну екологічну інспекцію у Фастові. Тому й черпав від пана Анатолія потрібну мені інформацію. Отримував поради. Працювали ми разом і над міською екологічною програмою, з інших питань охорони природи. Передавалась мені від нього любов до збереження довкілля, до всього живого. Пригадую ось такий ніби й дрібний але для мене суттєвий випадок в житті. Будував свій дім і треба було ставити зливову трубу. Але на той час в ній звела гніздо синичка. І що ж? Довелось чекати, поки вийдуть звідти пташенята. Бо як же, жаль їх було позбавляти материнства.

Хтось посміється над цим, проте я впевнений – треба завжди сіяти добро, і воно обов’язково дасть результат.

Я вже тричі ставав депутатом міської ради, а ті екологічні уроки Анатолія Корчака, і не лише екологічні, бережу і дотепер.

А ще вірю моєму товаришу, бо пройшли ми з ним і школу на політичну зрілість на виборах Президента України у 2004-2005 роках. Що то був за час! Режим Кучми всіма силами намагався зберегти свою владу. Прибічники його ставленика не гребували нічим (це я кажу на досвіді власних переживань, спостережень, пережитого), аби зберегти свої повноваження. Анатолій Корчак очолював тоді з другого туру виборів територіальну виборчу комісію по квоті Віктора Ющенка. І був для мене та моїх помаранчевих друзів за прапора чи маяка. Корчак тримався, і ми трималися. Вірили в перемогу. І була потім радість після виборів. Але як буває в житті… Хтось після цього отримав керівні крісла, а наш Анатолій знову повернувся працювати в редакцію газети «Перемога» рядовим кореспондентом. Бо одні працювали під помаранчевими кольорами для себе, а мій товариш віддавався справі всенародній.

І ось знову вибори місцеві. Я радію, що Анатолій Васильович знайшов у собі сили кинути виклик місцевим олігархам, корупціонерам, казнокрадам, місцевій гнилій системі влади і вирішив балотуватися на посаду міського голови. Вірю в нього, підтримую його. Він переможе, я переконаний. Не може ж бути, щоб так несправедливо і ганебно у Фастові процвітало безвладдя на другому десятку років незалежної України. Наш по суті революційний, помаранчевий Фастів постійно спіткається об одне й те ж. Обирає таке, що сміх курям. Ми ж варті кращого.

Закликаю всіх свідомих, не куплених і не продажних фастівчан, патріотів України, для яких честь і гідність – речі незамінні і неконвертовані, віддати свої голоси за патріота Анатолія Корчака. Не за бізнесменів-перевертнів, не за тих, хто розкрадали і розкрадають ще вціліле державне майно, хто «накрутив» собі пенсії кратно більші, ніж у рядового фастівчанина. Тож голосуйте, шановні виборці, по совісті.

Міську мерію повинна очолити людина із високими людськими чеснотами, з такими як у мого товариша Анатолія.

 

Михайло Гураль,

лікар-хірург Центральної районної лікарні,

 

ВложениеРазмер
PIC_1027.JPG50.43 КБ
0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова