Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Чому я голосуватиму на виборах міського голови за Анатолія Корчака?

 Бо він – патріот України, патріот міста Фастова. Багато зусиль, користі, реальних дій прикладав і прикладає для збереження захисту екологічного довкілля Фастівщини. Вагомий внесок вніс і вносить для недопущення будівництва заводу Кнауф Інсулейшн, який є надто екологічно шкідливим.

Це людина, яка зможе розпочати роботу по розбудові соціального, економічного, архітектурного, комунального та інших напрямків розвитку Фастова без корупційних ознак, без верховенства посад, без владних вказівок зверху.

Я впевнений, Анатолій Корчак докладе всіх зусиль для забезпечення прав мешканців Фастова жити в чистому довкіллі. А це те, що заслуговує кожен з вас, шановний виборцю. Певний того, будь-які забудови в місті будуть проводитися тоді тільки за згоди громадян.

З Анатолієм Корчаком до влади йде чесна та добросовісна команда однодумців і цим гарантується забезпечення участі кожного жителя безпосередньо або через громадські та політичні об’єднання у формуванні державної політики, місцевого самоврядування.

Я впевнений, що питання забезпечення житлом, забезпечення належних умов навчання, стану доріг, комунальних послуг, а також інших гострих проблем стануть пріоритетними напрямками діяльності Анатолія Васильовича, а також партії Народний Рух України, яка висунула його претендентом на цю високу посаду.

Ці та інші питання не вирішувалися попередньою владою і не будуть вирішуватися й надалі, якщо така влада знову залишиться у керівному кріслі. Закликаю громадян міста, зокрема учасників бойових дій, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС голосувати за нашого спільного кандидата.

 Людвіг Скочинський – полковник запасу, учасник бойових дій, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, майстер спорту з військового триборства, симпатик партії НРУ.

 

ВложениеРазмер
foto_4.jpg31.79 КБ
0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова