Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Про блоги в інтернеті

Цього разу ми хочемо розповісти про ще один популярний в інтернеті сервіс - блог. Що ж це таке?

Термін Блог (blog) має походження від англійських слів web log, що можна перекласти, як мережевий журнал або щоденник подій. Отже блог - це веб-сайт, або сервіс на веб-сайті, головний зміст якого - записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Вміст блога здебільшого являє собою стрічку, на якій в хронологічному порядку згідно з датами їхньої публікації автором блога, йдуть записи один за одним. Автора блогу звуть блогером. А запис в блозі – постом . Записи в блозі розміщуються в хронологічному порядку. Верхнім показується запис, який був розміщений останнім. Таким чином, зайшовши на сторінку блогера, ми бачимо найсвіжіші його записи.

Запис в блозі не обов’язково повинен бути текстовим. Це також може бути  фотоблог (основним наповненнм якого є фотографії), музичний блог  (музичні файли), подкаст і блогкастинг ( матеріали такого блогу зазвичай надиктовуються  на диктофон і розміщуються у вигляді МР3 файлів), відеоблог (відеофайли). Також запис у болі може поєнувати різні форми матеріалів.

Блоги можуть бути як особистими так і колективними. Причиною популярності блогів є два фактори. 

По перше - це простота в публікації блогу. Для цього достатньо лише зареєструватися на ресурсі і після введення інформації просто зберегти її. Користуватися цим сервісом не складніше ніж текстовим редактором.

По-друге  після публікації матеріал миттєво стає доступним для всіх користувачів інтернету. Тематика записів в блозі може бути найрізноманітнішою і дає можливість знаходити користувачів зі спільними інтересами по всьому інтернет-простору країни.

На порталі Fastiv.in.ua вже більше двох років існує цей сервіс. Кожен зареєстрований користувач має можливість вести свій власний журнал. Заголовки останніх 10 записів блогів публікуються на головній сторінці порталу. 

Перейшовши на сторінку блогерів (зробити це можна клікнувши по лінку з надписом «Блоги», що знаходиться у верхньому меню порталу) можна побачити рейтинг всіх користувачів, які зробили принаймі один запис у журналі. Рейтинг формується у відповідності до кількості записів, створених даним користувачем у блозі. На даний момент на нашому потралі рейтинг очолює користувач з нікнеймом Berik,  під час написання статті в якого було 53 публікації в особистому блозі.

З виходом нової газети «Фастів Інфо» найцікавіші записи в блогах фастівчан будуть публікуватися на сторінках цього видання. Отже, якщо ви відчуваєте, що вам є що розповісти мешканцям міста, або ви взагалі хочете поділитися своїми інтересами чи чимось цікавеньким, то створюйте свій блог на порталі Fastiv.in.ua, додавайте до нього записи і вас почують. До речі, цей матеріал є частиною блогу адміністрації нашого порталу. 

 

                                                                                                              З повагою - адміністрація Fastiv.in.ua

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (1 голос)

Спорт Фастова