Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Пожежно-рятувальна служба Фастівського РВ ГУ МНС України у Київській області повідомляє

23 серпня неподалік мікрорайону Заріччя загорілася стерня на площі приблизно 2 гектари. Причини – з’ясовуються. Осередок загоряння локалізовано.

7 серпня о 4 год. 50 хв. до пункту зв’язку Фастівського РВ ГУ МНС надійшло повідомлення про те, що сталася пожежа в житловому будинку за адресою: м. Фастів, вул. Бояринцева, 24. Під час пожежі вогнем та високою температурою було пошкоджено внутрішнє облицювання стін в кімнаті, меблі, домашнє майно. Причина пожежі – коротке замикання в електромережі будинку.

12 серпня о 10 год. 15 хв. сталася пожежа в житловому будинку за адресою м. Фастів, вул. Південна, 12. Вогнем та високою температурою було знищено облицювання стін та стелі на площі 20 м кв. та пошкоджено меблі, домашнє майно. Причина пожежі – коротке замикання в електромережі будинку.

19 серпня о 23 год. 00 хв. сталася пожежа в житловому будинку за адресою: Фастівський район, с. Дідівщина вул.1Травня, 37. Внаслідок пожежі було знищено покриття будинку на площі 90 м кв. та пошкоджено перекриття на площі 2 м кв. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні цигарок сином господарки.

25 серпня о 17 год. 35 хв. сталася пожежа в житловому будинку за адресою: м. Фастів вул. Строкова, 36. В результаті пожежі вогнем та високою температурою було знищено покриття та перекриття будинку на площі 45 м кв., дерев’яні стіни на площі 30 м кв. Пошкоджено майно. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

26 серпня о 2 год. 25 хв. сталася пожежа в експлуатованій будівлі кафе-бару «Бест» ПП «Унава-Лімітед»: м. Фастів вул. Галафєєва, 14. Під час пожежі вогнем та високою температурою було знищено покриття та перекриття будинку на площі 160 м кв., внутрішнє обладнання, перекриття та покриття, майно розташованих поряд будівель. Знайдено труп особи жіночої статі. Причина пожежі встановлюється.

Фастівський РВ ГУ МНС України в Київській області

ВложениеРазмер
20080822120304.JPG51.44 КБ

Спорт Фастова