Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Основні положення Фотоекстріму

1. Гра.

1.1. Мета гри – подолання забобонів і упереджень про «неможливе». Розвиток навиків вирішення нестандартних завдань в екстремальних умовах, готовність до досягнення поставленої мети за будь-яких обставин. Пропаганда здорового і активного способу життя.

1.2. Суть гри Фотоекстрім полягає в створенні штучної, постановочної сцени (ситуації, моменту), яку необхідно зафіксувати фотографією (сфотографувати). Як правило, сцена імітує який-небудь гострий, екстримальний чи дуже смішний момент.

1.3. Гра вважається пройденою командою після того, як всі необхідні фотографії потрпаляють до організаторів. Після цього жюрі приступає до оцінки зроблених знімків, перевіряє відповідність знімків завданням.

2. Обмеження і заборони в грі.

2.1. Знімки сцен мають бути зроблені командою самостійно.

2.2. Забороняється фотографувати сцени підготовлені членами інших команд, використовувати атрибути і допоміжні матеріали які були створені і підготовлені іншими командами.

2.3. Забороняється монтаж знімків в графічних редакторах.

2.4. Всі знімки мають бути зроблені під час гри; забороняється використання узятих з інтернету, публічних або особистих архівів знімків.

3.Фінал.

3.1. Підсумки гри, що відбулася, можуть бути відкоректовані авторами гри: команди можуть отримати бонусні бали або штрафні бали за порушення різних правил гри.

3.2. Додаючи бонусний або штрафний час, автори зобов'язані прокоментувати дані санкції. Учасники мають можливість переглядати коментарі в підсумковій таблиці.

4. Призовий фонд.

4.1. Стандартний призовий фонд складається з відсотка від реєстраційного внеску всіх команд, що беруть участь в поточній грі.

4.2. В деяких випадках можливе використовування додаткових призів від партнерів і спонсорів гри.

Спорт Фастова