Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Маєш акаунт на Vkontakte.ru? Заходь за допомогою нього на Портал Fastiv.in.ua

Ми звернули увагу на прохання наших користувачів спростити  реєстрацію на Порталі Fastiv.in.ua І робимо все для того, щоб зареєструватися було простіше і водночас реєстрація була надійною, тобто не дозволяла реєструватися на сайті ботам (машинам) і розповсюджувати спам (несанкціоновану рекламну інформацію у великій кількості). Для користувачів соціальної мережі Vkontakte.ru є гарна новина.

Зареєструватися на порталі стало ще легше. Зараз для того щоб зареєструватися на Фастівськом  Порталі Fastiv.in.ua достатньо мати аккаунт (реєстраційний запис) в соціальній мережі Vkontakte.ru.

Отже, зверніть увагу, зліва під формою авторизування на Порталі Fastiv.in.ua зявилася нова кнопка "Вход Вконтакте". Якщо Ви зараз знаходитеся на сайті Вконтакті, під своїм акаунтом в цьому браузері, або дані Вашого паролю знаходяться в память браузера, то натиснувши  на кнопку "Вход Вконтакте" на нашому порталі,  Ви зайдете на Портал Fastiv.in.ua, під іменем свого аккаунта зареєстрованого в соцыальный мережі Vkontakte.ru. Тим самим ви створете новий реєстраційний запис на Порталі Fastiv.in.ua, який дозволить Вам користуватися всіма можливостями зареєстрованого користувача. А саме додавати оголошення, створювати теми форуму, опитування, вести власний блог, коментувати інші матеріали, та мати ряд інших можливостей.

Якщо ж Ви вийшли зі свого облікового запису в соціальній маражі Vkontakte.ru. То після того як Ви натиснете кнопку "Вход Вконтакте" на Фастівському порталі зявиться нове вікно. В ньому потрібно ввести дані, якими Ви користуєтесь під час входження на свій акаунт в соціальній мережі Vkontakte.ru. А саме електронну почту та пароль. Після цього потрібно натиснути "Разрешить". Цим самим ви даєте згоду створити аккаунт на Фастівському порталі з вашими даними  (іменем та аватаркою).

Увага такі данні як адреса електроної пошти зберігаються в соціальній мережі Vkontakte.ru. та захищенні нею. Для того щоб отримувати змогу слідкувати за оновленями на Фастівському порталі радимо зробити зміни в профілі свого аккаунта на Порталі Fastiv.in.ua, вказавши власну електронну почту в реєстраційних даних на вкладці акаунт.

Якщо у Вас вже є власний аккаунт на нашому порталі, то ви маеєте змогу об'єднати новостворений аккаунт за допомогою соціальної мережі Vkontakte.ru  та вже існуючий. В цьому випадку новостворений аккаунт через Вконтакте буде деактивований. А під час того як Ви заходитемете на Фастівський портал за допомогою кнопки "Вход Вконтакте",  Ви будете переадресовуватися на раніше створений аккаунт на порталі. Для того щоб об'єднати акаунти Вам потрібно зайти в  власний профіль (лінк "Мій профіль"  ліва колонка).  В верхній частині сторінки Порталу Fastiv.in.ua з'явиться пропозиція пропозиция об'єднати аккаунти . Для обєднання потрібно буде ввести логін та пароль раніше створеного аккаунта.

Увага!!! Ця функція в Internet Explorer поки що працює не коректно.

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (1 голос)

Спорт Фастова