Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Людина, яка близька мені по духу

 Я вперше познайомився та відразу став поважати Анатолія Васильовича Корчака, коли той вперше підійшов до мене в нашому моторвагонному депо. Тоді він редагував деповську газету «Зелений світлофор». Простий в спілкуванні, скромний, ввічливий – це так відразу кинулось у вічі.

- Я знаю, що ви пишете вірші, -  неголосно звернувся тоді він до мене. – Хотів би їх послухати.

Я зніяковів, бо й справді писав. Тільки здебільшого «на шухляду». Але звідки це наш редактор газети знає про це, подумалось? Став читати свої вірші, потім він свої. Так ми і познайомилися, як люди творчі.

А згодом став я відвідувати фастівський клуб шанувальників поетичного слова «Джерело», президентом якого був Анатолій Васильович. А в цьому ж році вийшла і збірка поезії, в якій дебютував зі своїм скромним доробком і я. В цьому я завдячую саме моєму тепер доброму приятелю. Сам Анатолій - поет-лірик. Але як допече йому влада, то з-під його пера виходять і гостра громадянська поезія, і проза. І за це я його теж поважаю.

Ще він близький мені по духу, бо ми з ним бджолярі. Хто знає, що це таке, той зрозуміє мене. Можемо довго говорити на спільну тему. Довго і без кінця. І не набридає. Бо такий захоплюючий цей світ бджіл. Нещодавно прочитав в останньому номері журналу «Пасіка» цікаву характеристику бджолярів. Порівняв її із Анатолієм Васильовичем, і ви знаєте – на мою думку він повністю відповідає такому визначенню. Ось послухайте: «Бджільництво впливає на людину системно, діючи лікувально, психотерапевтично, морально і духовно. У всьому світі бджоляр користується пошаною в суспільстві і значною мірою завдяки цьому благородному заняттю. Воно культивує особливий тип особистості, якій властиві працелюбство, патріотизм, прагнення до порядку, дбайливість, кмітливість, допитливість, альтруїзм, оптимізм, справедливість, чесність, акуратність і тверезість, адже бджола точно діагностує наші наміри та хиби».

Партія Народний Рух України висунула кандидатом на посаду міського голови мого приятеля поета-бджоляра Анатолія Корчака. І я б дуже хотів, щоб перша особа міста мала таку характеристику. Зараз колишні керівники міста розкручують тезу, мовляв, мер має бути ледь не двірником, підмітальником вулиць. Самі ж бо не здатні були і цього. Та ні, і ще раз ні. Міський голова має бути людиною інтелектуальною, творчою. Людиною-особистістю!

Я голосуватиму за Анатолія Васильовича Корчака, бо він такий є і того вартий!

 

Анатолій Чехович,
фастівчанин, майстер ВТК заводу КВЕРЗ м. Києва

 

ВложениеРазмер
PIC_129.jpg86.07 КБ
5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (1 голос)

Спорт Фастова