Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Кегебісти і комуністи Фастова – будьте напоготові!

А кіношний герой Анатолій Папанов на такий заклик відповів би: «Усигда готовы!»

 

Радій, Фастове, або сумуй. Тобі випала велика честь чи сором стати свідком, коли майже на другому десятку літ незалежності України-неньки комуно-регіональна влада міста над Унавою увінчала тебе славою, або безчестям.

Підконтрольна тушці-Поліщук Г. Ф. (вона ж і секретар міської ради та в.о. голови, перебіжчик із Соціалістичної партії до партії Регіонів) комісія по присвоєнню звань «Почесний громадянин Фастова» вирішила… А, краще б вона поперхнулася тим рішенням. Але все ж вирішила оте високе звання присвоїти колишнім комсомольцям та комуністам: другому секретареві тодішнього міського комітету комсомолу та першому секретареві колишньої і нині живучої партії комуністів Фастова Володі Рокицькому і Валентину Кононенку.

Що сказати – гарні хлопці. Але за що? Може за те, що перший - нині чи не друга особа в українському СБУ, а другий – перша особа в обласних профспілках Київщини?

Заслуга Володі (знав його ще комсомольцем) така, як і колишнього депутата від Фастова до Верховної Ради України Валерія Хорошковського – нині голови СБУ. Тільки різниця в тім, що наш земляк більше топтав землю славного міста Фастова, а пан Хорошковський лише один раз, коли представлявся нашим виборцям.

А наш лідер профспілок (за старою фразеологією – школи чи відстійника комунізму) постійно відстоює права… Ось тільки чиї? Це вам не Лех Валенса з Польщі з його «Солідарністю»!

Чому мені ще дуже треба стати міським головою?! Так це щоб розігнати і нинішню так звану комісію по продажу почесних звань, і такий же виконавчий комітет, і саму братію «почесних»… Бо вже поряд із порядними людьми, там так багато завелося прохідних, кон’юнктурних «почесних».

 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова