Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Дошка оголошень. Нові можливості.

     Не кожен навіть досвідчений користувач інтернетом знає про всі його можливості. Для того, щоб детально розповісти про них потрібно видати не один десяток книг. Звісно дещо скромнішою є мета даної рубрики. А саме — допомогти читачам дізнатися про можливості Фастівського інтернет-порталу, які допоможуть краще зорієнтуватися в мережі інтернет.

Сьогодні ми розповімо про один з найпопулярніших сервісів  FASTIV.IN.UA - «Дошка оголошень».  

Кожен  зареєстрований користувач має можливість абсолютно безкоштовно додати своє оголошення до відповідної рубрики. Майже всі нові  оголошення друкуватимуться в щотижневику «Фастів-Інфо». Тому розміщуючи оголошення на порталі FASTIV.IN.UA, Ви одночасно розміщуєте його на сторінках газети. Користувачі які хочуть переглянути оголошення, мають в розпорядженні повну базу оголошень розподілену по рубрикам.

Користувачі які не мають доступу до мережі інтернет також мають можливість безкоштовно розмістити оголошення відразу в двох виданнях — електронному та друкованому. Для цього потрібно лише заповнити анкету безкоштовного оголошення. Зробити це можна за адресою : м. Фастів вул. Кірова буд. 22 2-й поверх кімната №5.

Більш детальніше  про те як додати оголошення Ви  можете прочитати на порталі в блозі адміністрації, за адресою http://fastiv.in.ua/node/1893 . Слід також памятати, що для того щоб мати можливість додати оголошення потрібно бути зареєстрованим користувачем. Взагалі реєстрація додає багато інших можливостей користувачам, але про них ми вже поговоримо в наступних номерах.

Всі запитання що стосуються діяльності порталу Ви можете задати на форумі порталу, в особистих повідомленнях на акаунт Administration або на електронну адресу admin@fastiv.in.ua .

До зустрічей на сторінках порталу.

З повагою, адміністрація Fastiv.in.ua 

 

5
Ваша оценка: Немає Рейтинг: 5 (2 голоса)

Спорт Фастова