Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Вісник фастівської райдержадміністрації та районної ради

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ПРИЙНЯТО ЗА ТЕЛЕФОНОМ
У березні “прямий телефонний зв’язок” із жителями району провели голова райдержадміністрації Володимир Хрищенюк і заступник голови адміністрації Мирослав Григор. У телефонному режимі вони приймали звернення жителів населених пунктів. Додзвонювачі порушували клопотання про відповідність тарифів до якості питної води; надання соціальних послуг за місцем проживання окремим престарілим самотнім громадянам, запитували про запобіжні заходи щодо можливого підтоплення деяких територій внаслідок танення снігу, консультувалися стосовно дотримання архітектурно-будівельних норм забудови територій та виготовлення проектної документації) опікувалися благоустроєм тощо. Усі звернення взяті до відома і за окремими з них будуть надані доручення підрозділам адміністрації.
А на особистому прийомі у голови райдержадміністрації 17 березня жителі району та інших населених пунктів звернулися з питаннями щодо виділення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва (1), приватизації земельних ділянок (3), отримання матеріальної допомоги на лікування дитини, хворої на ДЦП (1). Заявникам надано роз’яснення та дано доручення підрозділам адміністрації.
СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ
На засіданні дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей у складних життєвих обставинах як ключове було розглянуто питання про роботу з випускниками інтернатних закладів (забезпечення житлом, працевлаштування, соціальна підтримка). Прийнято рішення про виведення з-під соціального супроводу сімей, які подолали складні життєві обставини, та взято під соцсупровід сім’ї, які наразі переживають такі обставини. Розглянуто й інші соціально спрямовані питання щодо підтримки сімей з дітьми та прийнято відповідні рішення.
Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков, начальник служби у справах дітей М.Короленко, директор районного ЦСССДМ В.Костецька, начальник відділу ЦСССДМ С.Давидова, начальник відділу управління праці і соціального захисту населення Н.Христенко, заступник головного лікаря з питань охорони дитинства Фастівської ЦРЛ Г.Рудоквас, представники кримінальної міліції у справах неповнолітніх та соціальні працівники сільських, селищних рад. Провела засідання начальник відділу у справах сім’ї та молоді Фастівської райдержадміністрації Л.Берегова.
* * *
Службою у справах дітей Фастівської райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (начальник служби Марія Короленко, директор центру Вікторія Костецька) у с. Триліси проведено рейд “Сім’я”. Метою його було перевірити соціально-побутові умови проживання дітей у трьох сім’ях. Як реагування на тривожні повідомлення про неналежні умови проживання дітей у сім’ї, було перевірено стан виконання батьками обов’язків з утримання та виховання своїх дітей. У двох інших сім’ях, що переживають складні життєві обставини, з батьками проведено бесіди про необхідність дотримання прав дитини, недопустимість актів насильства та про відповідальність перед законом за неналежне виконання батьківських обов’язків.
АТЕСТОВАНО ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД
18 березня в урочистій обстановці педагогічному колективу Великоснітинського дошкільного закладу (ДНЗ) вручено свідоцтво про атестацію, видане відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 01.03.2010 року №47. На підставі рішення Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 23.02.2010 року Великоснітинський ДНЗ визнано атестованим за достатнім рівнем.
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ
18 березня на базі Пилипівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. методичним кабінетом відділу освіти Фастівської райдержадміністрації проведено семінар-практикум для директорів навчально-освітніх закладів району на тему “Навчальний кабінет у школі”. Актуальність теми викликана тим, що навчальний кабінет – це важлива структурна одиниця у базі навчального закладу для належного забезпечення навчального і виховного процесів. Учасники заходу відвідали відкриті уроки з англійської мови, української літератури, фізики та трудового навчання, ознайомилися з обладнанням та використанням навчальних кабінетів, класів, спілкувалися з учителями та учнями. За результатами роботи на тему “Навчальний кабінет у школі: можливості та шляхи розвитку” відбувся “круглий стіл”, на якому обговорено актуальні питання організації навчального процесу, комплексного використання навчального обладнання, сучасних педагогічних засобів навчання та навчально-методичної літератури.
Проведення виїзних семінарів-практикумів дозволяє керівникам навчально-освітніх закладів знайомитися з роботою педагогічних колективів безпосередньо на місцях, переймати кращий досвід.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Спорт Фастова