Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

Вогонь недбальства не прощає

Хоч скільки зараз не наголошується на неприпустимості спалювання стерні у зв'язку з надзвичайно високим рівнем пожежної небезпеки, її все одно палять.

Увечері 8-го серпня горіла стерня на полі під Скригалівкою. Приїхавши за викликом на місце, пожежні виявили декілька осередків загорань, що свідчить про навмисний підпал. Це поле належить фермерському господарству "Полісся" (село Ставки). Керівник господарства Анатолій Беренок, кажуть вогнеборці, при спалюванні стерні був присутній.

10-го серпня пообіді на пункт зв'язку пожежної частини надійшло телефонне повідомлення про те, що горить стерня біля села Червоне, на полі сільськогосподарського підприємства "Світанок" – на площі близько 30-ти гектарів. Там теж мали місце кілька осередків загорань – а значить, і там підпалювали зумисне.

Пожежні вогонь загасили, але через чотири години мусили виїздити в Червоне ще раз: бо стерню знову підпалили, і знову – в кількох місцях.

Про навмисні підпали на місці скошеного збіжжя керівництво пожежної частини поінформувало голову районної державної адміністрації та фастівського міжрайонного прокурора – адже керівники господарств, даючи розпорядження палити стерню, не виконали недавні рішення Ради Національної Безпеки та Оборони України, розпорядження Кабміну, Доручення Президента та розпорядження обласної й районної державних адміністрацій щодо протидії пожежам у лісових масивах та природних екосистемах.

Окрім того, каже начальник райвідділу МНС Сергій Хівренко, ці факти підпадають під дію ст. 77/1 Кодексу Законів про адміністративну відповідальність.

Власна інф.

Спорт Фастова