Зробити сторінку стартовою         Fastiv.in.ua Твій Портал - Твоя Інформація

 

«ПЕРШІ ЗМАГАННЯ ЮНИХ «ДОБРОСЛАВІВЦІВ»

 

Cуботній вихідний день 08 лютого 2014 року назавжди запам`ятається самим юним «доброславівцям» віком від 6 до 9 років молодших груп м. Фастова (тренер Хоменко Ю.М.) та смт. Борової (тренер Чернишенко О.І.) як день, коли вони прийняли участь у своїх перших в житті змаганнях з панкратіону (розділ «греплінг» (боротьба))! В першості спортивного клубу «Доброслав», яка була проведена для найменших вихованців клубу, взяло участь більше 20 юних спортсменів. Ці змаганнях проходили в рамках підготовки і виявлення кращих спортсменів клубу для участі в Чемпіонаті Київської області з панкратіону, який пройде через тиждень в м. Біла Церква.

Вітаємо з першими перемогами чемпіонів змагань: Марценюка Юліана, Мочарського Іллю, Гриценка Андрія (всі Фастів), Панченка Даніла (найменший і за віком, і за вагою «доброславчик»)), Мельника Максима та Гребенюка Павла (всі Борова); спортсменів, що вибороли 2 місця: Прищепу Артема, Деркача Дениса, Трача Дмитра та Радушинського Ярослава (всі Борова), Дяченка Андрія та Костецького Романа (всі Фастів), та тих, хто став третім: Брика Тимофія, Дворака Назара, Савченка Юрія та Ільющіца Артура (всі Фастів) а також Ночника Олексія та Приходька Тимофія з Борової!!!

Бажаємо всім учасникам здоров`я та нових перемог.

Керівництво клубу дякує за допомогу в проведенні змагань старшим вихованцям клубу Бученку Олексію, Пшеничному Володимиру та Рудяку Денису, давньому і справжньому другу клубу та колишньому його вихованцю, професійному фотографу Поліщуку Олегу а також всім батькам, які прийшли на це спортивне свято за палку підтримку всіх юних спортсменів!

 

 

0
Ваша оценка: Немає

Спорт Фастова